A kaptár: Túlvilág (2010)

Resident Evil: Afterlife

freeman   2020. 01. 11.

Király film

Artemisia   2017. 12. 10.

Sikeresen jó vágányra terelték a szériát, ez a kedvenc részem a sorozatból. Szépen kijavították a logikátlanságok nagy részét, a 3.részben kiszáradt és elsivatagosodott bolygót ismét óceánok,zöld növényzet és nagyvárosok borítják; ez a környezet sokk... több»

indingo   2017. 10. 01.

Hozta az elvárhatót, de bennem nem indított meg semmit. A karakterek nem voltak eléggé kidolgozva, de a látvány és egy két rég látott színész javított rajta valamicskét.

Deku   2017. 10. 25.

Hibátlan lett és kikezdhetetlen. Én nagyon jól szórakoztam a film alatt. Ez a film teljesen rendben volt minden téren, fantasztikusan átadta azt a hangulatot, amit létre akart hozni.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 24.

Anderson filmje nagyon közepesre sikerült. A történet maga is közepes, és sajnos a kivitelezés is az lett... Milla Jovovich és Wentworth Miller azért jól hozta a karaktereket, de nagyjából ennyi a pozitívum.

Szilonka   2017. 10. 15.

Elég gyengécske lett. A története sablonos és helyenként értelmetlen. Sok pozitívumot nem tudok vele kapcsolatban említeni. Kár volt leforgatni. Meg ez a lelőjük a zombiizéket és csak úgy fröccsen a vér...

respect the movies   2018. 02. 15.

Szerintem továbbra is hozta a film a jó minőséget! Már maga a film első 10 percében rengeteg akciót pakoltak bele, igaz hogy ez a fajta iram, a film közepén egy kicsit alábbhagy, ami azért nem is baj, hisz ebben a részben egész sok új szereplővel bőv... több»

Milla Jovovich

A filmben Alice két Smith and Wesson .60 Magnumot használ, ami a film gyártása alatt, a világ legnagyobb tűzerejű kézifegyvere volt!

(respect the movies)

A film 3D-re való konvertálása 20%-al növelte meg a film költségvetését, ami így végül 60 millió dollárnál állt meg!

(respect the movies)

A film pár szörnyet átemelt a 2009-es Biohazard 5. című számítógépes játékból ebbe a történetbe!

(respect the movies)

A filmet eredetileg Toronto egyik legnagyobb stúdiójában forgatták volna le, viszont egy nappal a forgatás megkezdése előtt a stúdió leégett!

(respect the movies)

Ez az első Kaptár film, aminek a filmvégi stáblistája közt, kapunk még egy extra jelenetet a filmhez!

(respect the movies)

A film munkálatai miatt Ali Larternek 7 részt is ki kellett hagynia a Hősök című sorozatából.

A forgatás során Milla Jovovich véletlenül tönkretett egy 100 ezer dollár értékű kamerát.

(ps)

Ez volt az első Resident Evil film, amelyet a valóságban is abban az országban forgattak, ahol az adott jelenetek játszódnak.

(ps)

Az alaszkai repülőtéren csak hét repülőgép volt, a többit az utómunkálatok során helyezték el a szakemberek.

(ps)

Ez az első olyan 3D-s változatban is legyártott film, amelyet egy videojáték alapján készítettek.

(ps)

Az ember azt hiheti, hogy egy sorozat negyedik részénél már nem érhetik túlságosan nagy meglepetések. Én is ezt hittem. A Resident Evil Cinematic Universe harmadik része után úgy éreztem, hogy most valami minimális fejlődés elindult a szériában, ám tíz perccel később kiderült, hogy ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. több»