Közösség

Vélemény:

 

72 A kaptár: Túlvilág

(2010)

Az egyik legjobb Kaptár rész

 
Harper   2023.08.11 20:34
1

A legelső Kaptár film 2002-es bemutatásakor a franchise rajongója lettem, és azóta az összes részt megnéztem (mindegyiket többször is). Eddig 7 rész készült, ezek között a 2010-es negyedik epizód, a Túlvilág az egyik legjobb. A három legjobb alakítást szerintem: Milla Jovovich, Ali Larter és Wentworth Miller nyújtja. Ami nagyon tetszik ebben a részben, az az ostrom téma a kis csapat által birtokolt toronyházban. Látványos az egész kialakítása, és nekem érdekesek az óriás zombik is a hatalmas pörölyökkel. Az egyik legjobb jelenetben ezekkel küzd belassítva a két csaj: Jovovich és Larter. Jók a karakterek, tetszik, hogy Wentworth Miller alakját titokzatosság lengi körül. Ebben a részben is hihetőek a zombik, a víz alatti úszás velük újdonság kicsit. Sajnos a film utolsó negyedében a helyszín átkerül egy hajóra, ott már nem annyira jó az egész. A legvége sem akkora durranás, de a film egészét nézve nagyon tetszett. Ez az utolsó színvonalas epizód, az ötödik, hatodik és hetedik (Kaya Scodelárióval) meg sem közelítik. 85%.