Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Vakszerencse (2013)

Runner Runner

Vakszerencse

mamiéstöti2   2018. 12. 16.

A film mondanivalója nagyon modern és jelentős és az Affleck Timberlake páros is elég jól játszik benne.

hsanya182   2015. 05. 06.

Elgondolkoztam, hogy Justin Timberlake ilyen gyenge, vagy a film ennyire egyszerűen unalmas. Pókereseknek lehet jobban átjön a lényege! Egyszerű, egyszernézős, unalmas. A pozitívum, hogy a színészek karakterjei ott vannak ahol kell, BEN AFFLECK hozza a szinészi tehetségét. Egy laza unalmas egyszernézős hétvégi filmnek elmegy azér'... :)

rbernadett   2015. 04. 18.

Úristen ez a film mennyire rossz! Óriási bukta. Hiteltelen tele borzasztó alakításokkal.

macskulare   2015. 06. 10.

Helytállónak érzem itt az IMDB értékelést. Nekem tetszett, de nem az a többször nézős kategória. Karakterek jók benne, a történet sem annyira kiszámítható. Úgyhogy, ha éppen nem akad jobb ötlet, akkor nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Dorkateo   2016. 06. 30.

Belepörgettem. És nem trhiller. Semmi kiemelkedőt nem láttam benne, és kiszámítható volt.

Habár a történt Costa Ricában játszódik, a filmet nagyobb részben Puerto Ricóban forgatták.