Az energia

indingo   2019. 07. 30.

Az első fél óra egy kifejezetten ígéretes film hangulatát harangozta be, de sajnos az idő előrehaladtával ellaposodott a story, pedig a két főszereplő színészt nagyon kedvelem.

zoleykrajcsi   2016. 10. 04.

Az energia című film, nekem nagyon bejött, mert azt kaptam tőle, amit szerettem volna. rendkívül hangulatos, fordulatokban gazdag, izgalmas film, melynek főhőseit könnyű megszeretni. A zene is szuper, szóval 5 csillagos.

varkonyiildi   2018. 08. 10.

Látva a szereposztást, többre számítottam, többet vártam a filmtől. A történet gyenge, bár jól indul, de nagyon ellaposodik a közepe felé. A befejezése is gyenge.

War Of Change   2015. 05. 31.

Nagyon tetszett, ott kezdett izgalmassá válni a dolog, amikor elkezdi azokat a leveleket írni, aztán memóriatörlésre megy. Az sejthető volt, hogy Kira-t is megpróbálják befolyásolni, és igazából sejthető volt a vége, de valahogy mégis meglepett.

Bolhaseb   2018. 01. 14.

Nekem tetszett! Érdekes alapötlet, jó kidolgozás. Még nem volt időm újrajátszani a fejemben, de egyenlőre úgy tűnik, hogy nincs jobb ötletem.

Paul McGuigan a rendező főleg sorozatokat és jelentéktelen akciófilmek készített ezelőtt, az író-producer (David Bourla) pedig televíziós filmekhez írt történeteket.

(Mavil)

A filmet 38 millió dollárból készítették el, és kis híján 49 milliót hozott vissza, a kritikusoktól negatív értékelést kapott.

(Mavil)

A film készítői azért választották Hongkongot a forgatás helyszínéül, mert ott mindig óriási a tömeg, így a felvételeket gerilla-módszerekkel készítették el, rejtett kamerákkal, a jeleneteket pedig egy snittben rögzítették.