Next - A holnap a múlté

Nicolas Cage
Nicolas Cage
Jessica Biel
Julianne Moore

Cris különleges képességének köszönhetően meg tudja mondani, mi fog történni a következő két percben. Bár a férfi a tudását mostanáig főként saját hasznára kamatoztatta Las Vegasban, rövidesen az FBI terrorelhárító csoportja is felfigyel rá, és új csodafegyverként akarják bevetni a… Több

Premier (HU): 2007.09.13.

2022.01.06 Málinger Zsolt

A vége jöhetett volna 10 perccel később, de jó sztori, jó alakításokkal.

2018.05.15 Harper

Nagyon jó a film sztorija, izgalmasak a jelenetek és Jessica Biel szemkápráztatóan szexi benne. Bár nem a legjobb Nic Cage mozi, azért igy is ütős és van csattanója. Nekem bejött az egész, erős 8 pontos akciófilm.

2017.10.01 indingo

Maga az alapelgondolás az bizakodásra adott okot, na meg persze a szereposztás is, bár Cage-Jessica páros nekem nem igazán passzol össze. Maga a sztori nagyon jellegtelen és erőtlen lett, pedig jól indult.

A kissé magas homlokú Cage sokadik rossz mozija. Jessica Biel plusz Julianne Moore, na és Peter Falk, hát őket sajnálom. Cage egy rossz színész, így őt inkább nem értékelném.

2019.03.28 harnas1207

A színészek és az ötlet alapján nagyon jó film lehetett volna, de nem hozták ki a benne rejlő lehetőségeket. Így csak egy semleges akciófilm, ami nem sok emlékezetes momentumot hagy maga után. Igazán kár érte. Annál viszont jobb, mint amilyen kritikákat kapott.

A film két Razzie-díj jelölést is kapott. Nicolas Cage-et a legrosszab főszerepért, Jessica Bielt pedig a legrosszab mellékszerepért járó díjra jelölték.Szerző: ps

A filmben megjelenő Cliffhanger motel valójában a Highway 18-as útszakaszon található Crestline város közelében, Kaliforniában, valahol a San Bernardino hegységben.Szerző: ps

A showműsorban a nyakékes nő nem más, mint Nicolas Cage felesége.Szerző: ps

Nicolas Cage az egyik jelenetben a tv-t kapcsolgatja. A film, amiről nem vált tovább, a Dr. Strangelove (1964), melyet Stanley Kubrick rendezett.Szerző: ps