indingo   2017. 10. 01.

Maga az alapelgondolás az bizakodásra adott okot, na meg persze a szereposztás is, bár Cage-Jessica páros nekem nem igazán passzol össze. Maga a sztori nagyon jellegtelen és erőtlen lett, pedig jól indult.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Érdekes ötlet volt Cage szuperképessége. Nem volt túlerőltetve ez a dolog. Történetben jó páros voltak Jessica Biellel. Pörgős volt a történet, nekem tetszett.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Az alapsztori alapján nagyobb potenciált láttam benne. Maga a képesség eléggé háttérbe szorult a film második felében és csak a szerelmi szálat nyomatták.

harnas1207   2019. 03. 28.

A színészek és az ötlet alapján nagyon jó film lehetett volna, de nem hozták ki a benne rejlő lehetőségeket. Így csak egy semleges akciófilm, ami nem sok emlékezetes momentumot hagy maga után. Igazán kár érte. Annál viszont jobb, mint amilyen kritikákat kapott.

Greeta   2017. 12. 30.

Egy kicsit giccses szerelmi maszlag kerekedett a filmből, egy igazi thriller helyett. Kár érte a film 20 perc után egy új fonalat, irányt vett fel ami már nem fogott meg anniyra.

Nicolas Cage
Nicolas Cage
Jessica Biel
Jessica Biel
Julianne Moore

A film két Razzie-díj jelölést is kapott. Nicolas Cage-et a legrosszab főszerepért, Jessica Bielt pedig a legorsszab mellékszerepért járó díjra jelölték.

(ps)

A filmben megjelenő Cliffhanger motel valójában a Highway 18-as útszakaszon található Crestline város közelében, Kaliforniában, valahol a San Bernardino hegységben.

(ps)

A showműsorban a nyakékes nő nem más, mint , Nicolas Cage felesége.