R.I.P.D. - Szellemzsaruk (2013)

R.I.P.D.

Jeff Bridges
Ryan Reynolds

stevepisti   2020. 07. 12.

Jó kis film!

Szerintem Ryan Reynolds , és Jeff Bridges jól hozták a karaktert.Kevin Baconre nagyon gyenge rosszfiú szerepet sikerült irni, sokkal jobb a szinész mint amit el kellett játszania. A film ,akció - vigjátéknak jó, nagy reményeket nem kell hozzá füzni. Nekem tetszett.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Ryan Reynolds szerintem az egyik legkétoldalúbb színész, mert van egy brilliáns stílusa, de mégis fecsérli az időt ilyen alkotásra.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

A történet izgalmasnak indult, de a közepe tájékán megtorpant és élvezhetetlen kuszaság vedte kezdetét. Nem is értem. Unalmas, semmitmondó jelenetek egymás után és egy beleerőszakolt érzelmes szál ami totál nem is illett a képbe. Sokszor nézhetetlenül vontatott sajnos. Maximum egyszernézős Ryan Reynolds miatt.

Csillagpor   2018. 10. 20.

Kicsit sémás és átlagos történet, de szerintem kifejezetten szórakoztató kis ZS kategóriás akciófilmnek mondható. Ryan Reynolds egész jól elviszi a hátán a filmet. A poénok pedig jól ülnek. Klasszikus vasárnap esti popcornfilm.

kabel   2015. 08. 15.

Borzasztó film volt ez... Gusztustalan és félkész CG szörnyekkel és értelmetlen akciójelenetekkel. Jeff Bridges hozza a formáját, de filmet senki sem tudja megmenteni, mert túl középszerű és túl sablonos marad egészen a éna fináléig.

hell.l   2016. 05. 10.

Hát ez az a film, amit senkinek nem ajánlok. Olyan szerencsétlen poénok vannak benne, hogy már fáj és az egész film nagyon túl van nyújtva, unalmas az egész. Afőszereplők jó színészek lennének elvileg, nem értem, hogyan vállalhatták el ezt a borzalmat.

Filmzabáló   2015. 08. 20.

Annyira adta magát a helyzet: egy jó képregényfilmet csinálni, nagyszerű fekete humorral ötvözve, szabadjára engedett fantáziadús akcióval, de sajnos nem hogy ezek, hanem még az eredeti forgatókönyv sem jött össze. A R.I.P.D. Szellemzsaruk egy kihagyott, csúnyán-csúnyán mellélőtt ziccer.

A Rotten Tomatoes oldalán 13%-ot kapott 93 kritika alapján.

A filmet teljes egészében az USA-ban forgatták le, összesen 5 helyszínen.

2011. szeptember 6 - 2012. január 25. között zajlott a forgatás.

Izlandon volt a világpremier 2013. július 17-én.

Bár a kritikusoknak nem tartottak belőle elővetítést, mégis megnézték, és nagyon lehúzták a filmet.