mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Ryan Reynolds szerintem az egyik legkétoldalúbb színész, mert van egy brilliáns stílusa, de mégis fecsérli az időt ilyen alkotásra.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

A történet izgalmasnak indult, de a közepe tájékán megtorpant és élvezhetetlen kuszaság vedte kezdetét. Nem is értem. Unalmas, semmitmondó jelenetek egymás után és egy beleerőszakolt érzelmes szál ami totál nem is illett a képbe. Sokszor nézhetetlenül vontatott sajnos. Maximum egyszernézős Ryan Reynolds miatt.

hell.l   2016. 05. 10.

Hát ez az a film, amit senkinek nem ajánlok. Olyan szerencsétlen poénok vannak benne, hogy már fáj és az egész film nagyon túl van nyújtva, unalmas az egész. Afőszereplők jó színészek lennének elvileg, nem értem, hogyan vállalhatták el ezt a borzalmat.

Csillagpor   2018. 10. 20.

Kicsit sémás és átlagos történet, de szerintem kifejezetten szórakoztató kis ZS kategóriás akciófilmnek mondható. Ryan Reynolds egész jól elviszi a hátán a filmet. A poénok pedig jól ülnek. Klasszikus vasárnap esti popcornfilm.

VargaBarnabas   2016. 05. 29.

Rossz film lett nagyon. Még az eleje elmegy valahogy, de azt követően nincs semmi értelme. A története értelmetlen, ahogy a szereplők is. Jobban megoldhatták volna ezt az egészet.

Jeff Bridges
Ryan Reynolds

A Rotten Tomatoes oldalán 13%-ot kapott 93 kritika alapján.

A filmet teljes egészében az USA-ban forgatták le, összesen 5 helyszínen.

2011. szeptember 6 - 2012. január 25. között zajlott a forgatás.