spyro74   2019. 12. 28.

Az a színész aki spiritet alakította, jaj... egész film alatt próbáltam megérteni, egyáltalán minek rakták bele, totál érdektelen figura volt. szerencsére a két főszereplő csaj, főleg scarlett Johansson tüneményesek voltak, ezzel némiképp javítottak ... több»

Artemisia   2018. 02. 21.

Átgondolatlan, összecsapott munka

Sok szembetűnő hibája van a filmnek. Szembetűnően utánozza a Sin Sity-t, azonban Spirit giccses monológjai ellenére semmi hatása nincs a városnak a cselekményre, nem képezi olyan szerves részét a történetnek mint a Sin Sity esetében. A főhős személye... teljes kritika»

Gríz   2016. 11. 16.

hát ez az ütős Sin Cityhez képest sehol nem volt, nem sikerült túl jól

Hitman   2016. 11. 09.

ez tényleg fájt, még Scarlett Johansson dekoltázsa vagy Eva Mendes feneke sem tudták megmenteni ezt a szánalmas próbálkozást, őszintén nem tudom, mit akart ezzel Frank Miller.

A film gyártási költsége 60M $ volt, de világszinten is csak mindössze 39M $-t keresett.

Eva Mendes már a forgatókönyv elolvasása előtt elvállalta a szerepet, mert mindenképpen együtt akart dolgozni Frank Miller-rel.

Néhány jelenetet az akkor újdonságnak számító The Phantom kamerával vettek fel, ami másodpercenként 1000 képkockát rögzített.

A filmet 50 napig forgatták zöld háttér előtt.