R.I.P.D. - Szellemzsaruk

R.I.P.D.

2023.04.11 JRD

Állítsatok célkeresztbe de imádom ezt a filmet. Mondjuk nem állítom, hogy értékteremtő filmremek, csak annyit, hogy szórakoztató és kikapcsol. Jeff Bridges idős korára egyik kedvenc színészem lett. Rajongok a negatív karakterek megformálásáért és nek... Több

2018.12.03 mamiéstöti2

Ryan Reynolds szerintem az egyik legkétoldalúbb színész, mert van egy brilliáns stílusa, de mégis fecsérli az időt ilyen alkotásra.

2023.04.10 drg0602

Nem rossz, de lehetett volna jobb is! Kicsit az volt az érzésem, hogy hasonlítani akart Men In Black című filmre, de nem tudta hozni azt a színvonalat sajnos! De azért nézhető film. Ryan Reynolds, Jeff Bridges, Kevin Bacon jó színészi teljesítményt n... Több

2015.08.15 kabel

Borzasztó film volt ez... Gusztustalan és félkész CG szörnyekkel és értelmetlen akciójelenetekkel. Jeff Bridges hozza a formáját, de filmet senki sem tudja megmenteni, mert túl középszerű és túl sablonos marad egészen a éna fináléig.

2019.07.21 Ms. Akárki

A történet izgalmasnak indult, de a közepe tájékán megtorpant és élvezhetetlen kuszaság vedte kezdetét. Nem is értem. Unalmas, semmitmondó jelenetek egymás után és egy beleerőszakolt érzelmes szál ami totál nem is illett a képbe. Sokszor nézhetetlenül vontatott sajnos. Maximum egyszernézős Ryan Reynolds miatt.

2020.07.12 stevepisti

Jó kis film!

Szerintem Ryan Reynolds , és Jeff Bridges jól hozták a karaktert.Kevin Baconre nagyon gyenge rosszfiú szerepet sikerült irni, sokkal jobb a szinész mint amit el kellett játszania. A film ,akció - vigjátéknak jó, nagy reményeket nem kell hozzá füzni. Nekem tetszett.

2018.10.20 Csillagpor

Kicsit sémás és átlagos történet, de szerintem kifejezetten szórakoztató kis ZS kategóriás akciófilmnek mondható. Ryan Reynolds egész jól elviszi a hátán a filmet. A poénok pedig jól ülnek. Klasszikus vasárnap esti popcornfilm.

2016.05.10 hell.l

Hát ez az a film, amit senkinek nem ajánlok. Olyan szerencsétlen poénok vannak benne, hogy már fáj és az egész film nagyon túl van nyújtva, unalmas az egész. Afőszereplők jó színészek lennének elvileg, nem értem, hogyan vállalhatták el ezt a borzalmat.

2016.07.20 K.bogi

Egész jó film lett a végére, bár be kell vallanom nem fűztem hozzá túl sok reményt, hogy nézhető lesz. Főleg a főszereplő pasi miatt döntöttem úgy hogy végül megnézem. Nagyon izgalmas és akciódús film lett a végére. A zenék viszont szerintem nem igen passzolnak sokszor a film hangulatához.

2015.06.20 neeta92

Ryan Reynolds nagy kedvencem, szimpatikus színésznek tűnik. Azonban ez a film katasztrófa. Nekem olyan érzés volt mintha próbáltak volna egy M.I.B.-et koppintani ami balul sült el.

2015.08.20 Filmzabáló

Annyira adta magát a helyzet: egy jó képregényfilmet csinálni, nagyszerű fekete humorral ötvözve, szabadjára engedett fantáziadús akcióval, de sajnos nem hogy ezek, hanem még az eredeti forgatókönyv sem jött össze. A R.I.P.D. Szellemzsaruk egy kihagyott, csúnyán-csúnyán mellélőtt ziccer.

2015.06.04 era93

Ez az a film amit annak idején nagyon vártam mert amolyan M.I.B. szaga volt a dolognak. Sajnos erősen alulmúlták a várakozásomat. Ryan Raynolds is csak azt erősítette, hogy talán valami jó sül ki belőle de sajnos egy elég egyhangú film lett a történet vége.

2015.05.06 Szeky

Nagyon vártam ezt a filmet, hogy megjelenjen. Ryan Reynolds-ot a Just Friends c. film óta nagyon szeretem, ezért részben elfogult is vagyok. Ez a film kellőképpen humoros, akciódús és látványos. Jól szórakoztam rajta, nem kerestem semmi mögöttes tart... Több

2015.03.31 dubzsu

Ötvözték a szellemirtók fantasy világát és a nyomozós filmek akcióit. Akcióban gazdag film némi poénnal, látványos jelenetekkel, egy kevés gondolatisággal.