Next - A holnap a múlté

2022.01.06 Málinger Zsolt

A vége jöhetett volna 10 perccel később, de jó sztori, jó alakításokkal.

2018.05.15 Harper

Nagyon jó a film sztorija, izgalmasak a jelenetek és Jessica Biel szemkápráztatóan szexi benne. Bár nem a legjobb Nic Cage mozi, azért igy is ütős és van csattanója. Nekem bejött az egész, erős 8 pontos akciófilm.

A kissé magas homlokú Cage sokadik rossz mozija. Jessica Biel plusz Julianne Moore, na és Peter Falk, hát őket sajnálom. Cage egy rossz színész, így őt inkább nem értékelném.

2017.10.01 indingo

Maga az alapelgondolás az bizakodásra adott okot, na meg persze a szereposztás is, bár Cage-Jessica páros nekem nem igazán passzol össze. Maga a sztori nagyon jellegtelen és erőtlen lett, pedig jól indult.

2019.03.28 harnas1207

A színészek és az ötlet alapján nagyon jó film lehetett volna, de nem hozták ki a benne rejlő lehetőségeket. Így csak egy semleges akciófilm, ami nem sok emlékezetes momentumot hagy maga után. Igazán kár érte. Annál viszont jobb, mint amilyen kritikákat kapott.

2017.11.21 Bazzzsi

Az alapsztori alapján nagyobb potenciált láttam benne. Maga a képesség eléggé háttérbe szorult a film második felében és csak a szerelmi szálat nyomatták.

2018.04.15 TomÁcs

Érdekes ötlet volt Cage szuperképessége. Nem volt túlerőltetve ez a dolog. Történetben jó páros voltak Jessica Biellel. Pörgős volt a történet, nekem tetszett.

2020.08.26 sammy88

Én mindig szeretem az olyan történeteket, amik az idővel játszadoznak, az mindig olyan különös számomra. Itt is nagyon jól használják ki. A CGI néha kicsit gagyi és a vége nagyon összecsapott, de izgalmas film érdemes megnézni.

2017.12.30 Greeta

Egy kicsit giccses szerelmi maszlag kerekedett a filmből, egy igazi thriller helyett. Kár érte a film 20 perc után egy új fonalat, irányt vett fel ami már nem fogott meg anniyra.

2018.10.20 Csillagpor

Nagyon jó film. Érdekes az alapkoncepció, hogy bizonyos ideig visszalát a főszereplő. De a vége kicsit felemásra sikerült. Gondolom direkt akarták egy kicsit nyitvahagyni a történetszálat, de ez miatt nem tökéletes a film számomra. A női főszereplő nem igazán jött be. Erőltetett volt számomra sajnos a játéka.

2015.02.04 Vitya

Moziban láttam és nagyon tetszett. Az ötlet és a sztori is jó, érdekes, Cage pedig kimondottan jól alakít.

2016.04.28 Bogi

Érdekes, izgalmas, karakteres, kicsit olyan régi stílusú hatású film. Akár a régi vadnyugati filmek:D:) Magányos főhős a világ ellen akinek csak az a célja hogy az éppen most megismert örök és valós szerelmét megmentse a hirtelen felbukkanó gonosszal... Több

2016.02.16 Rayman102

Nagyon jó film Rendkívül izgalmas és leköti a nézőt. Ahhoz képest, hogy egy nem mostani filmről beszélünk látványos jelenetek is voltak benne.Tökéletes egy esti filmnek. Ami negatívum lehet az, hogy kicsit rövid.

2016.05.09 deneslau

Ezt a filmet legalább egyszer mindenképp látni kell! Nicolas Cage legjobb és legizgalmasabb filmje, minden jelenetében ott lebeg a misztikum és az a különös, hátborzongató érzés, Kiszámíthatatlan és fordulatos.