Hipervándor

Jumper

Jamie Bell
Samuel L. Jackson
Rachel Bilson

David különleges képességgel rendelkezik, melynek segítségével egyetlen pillanat alatt képes bárhová eljutni a Földön. Vágyainak semmi sem szab gátat, képes a falon vagy bármilyen biztonsági rendszeren áthatolni. Ám egyik nap rájön, hogy nincs egyedül a… Több

Rendező: Doug Liman
Író: Steven Gould
Forgatókönyvíró: David S. Goyer, Jim Uhls, Simon Kinberg
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2008.03.06.

2022.02.21 drg0602

Elég kellemes kis sci-fi akciófilm. Jó témával, rengeteg akciójelenettel. Mindenképpen kiemelendő, hogy nem egy sablonos, unalmas amerikai film. Nekem nagyon tetszett, érdemes megnézni! A színészi teljesítmények is jók. Az értékelésem 10/9.

2019.04.06 Puncs

Szerintem egész jó kis film, nagyon látványos, engem lekötött. Remek az alapötlete, de szerintem sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle. Viszont szerencsére nem arra mentek rá, hogy hogy tudná megmenteni a világot a főszereplő a képességével. A szereposztás is rendben van. Simán meglehet nézni többször is.

Nem értem, hogy Samuel L. Jackson miért nem tanult meg olvasni. Mert ha elolvasta volna a forgatókönyvet, ezt a mozit nem vállalta volna. Persze, a pénz sem jött neki rosszul, és elbohóckodott a stúdióban egy kicsit. Sablonos, egyszernézős, gagyi film. Minek és kiknek?

2017.09.24 Deku

Azt éreztem ennél a filmnél, hogy fejetlenség uralkodik benne. Nincs egy rendes történetvezetés ami által összeállna a sok katyvasz. A színészek viszont hozták a várt formát a történet ellenére is.

2017.03.18 HercegPeter

Egyedüli pozitív dologként csak a látványt tudnám megemlíteni. A történet is tűrhető, de ennél többet kellett volna kihozni belőle. Az anyai szálat lehetett volna kicsit bonyolítani. Egyszer nézhető, látványos és elég sablonos. Ezzel a három dologgal teljesen össze lehet foglalni a filmet.

A francia cím (Jumper - Franchir le temps) hamisan az időutazásra utal.Szerző: magyaristvan

AnnaSophia Robbnak be kellett festeni a haját (illetve barna parókát kellett viselnie), emellett sötétbarna kontaktlencsét kellett hordnia végig a forgatáson. Szerző: rbernadett

Eminem állítólag visszautasította a főszerepet, ugyanakkor az MTV-ben elhangzottak szerint a rendező, Doug Liman úgy nyilatkozott, hogy a tervet, hogy szerződtesse Eminemet, azonnal sutba dobta, amint találkozott Hayden Christensennel. Szerző: rbernadett

A stábot csak három feltétellel engedték a Colosseumban forgatni. 1. nem tehetnek semmit a földre, 2. csak 6.30 - 8.30 és 15.30 - 17.30 között forgathatnak a turisták miatt, 3. az egyetlen fény, amivel dolgozhatnak, a természetes napfény lehet. Szerző: rbernadett