A negyedik

A negyedik

I Am Number Four

John egy nem mindennapi képességekkel rendelkező fiatalember. A távoli Lorien bolygó szülötte, akit kilenc társával együtt azért küldtek a Földre, hogy megmeneküljenek a világukat leromboló gonosz elől. Ő és társai azonban nincsenek biztonságban. Hármukat már utolérte a végzet, John tudja,… Több

Forgatókönyvíró: Alfred Gough, Miles Millar, Marti Noxon
Ország: Amerikai Egyesült Államok, India
Premier (HU): 2011.02.17.

2021.01.16 Kanyi

Kicsit csalódott vagyok ezzel a filmmel kapcsolatban. Nagyon nem ezt vártam először. Unalmas, néha csak úgy folydogálnak az események. Nagyon gyenge alkotás lett.

2017.12.24 indingo

Megfogja a nézőt a film, de olyan felvezetés szaga van. Vagy csinálhattak volna egy második részt, vagy kicsit lehetett volna több tartalom ebben a részben.

2019.06.29 Norbert93

Kihagyott ziccer

Meglepően jó film is lehetett volna belőle, kicsit sajnálom is, hogy kaszát kapott. Ha egy másik, nem robbantás-kényszeres rendező kezébe került volna, akkor talán más fajta filmet kaptun volna, de kivételesen azt mondom, hogy ez így volt jó, csak sajnos kissé sablonos, kiszámítható a cselekmény. Egyébiránt látványos, érdekes film, egy komolyabb forgatókönyv azért elfért volna.

2020.09.14 VvV

Nekem nagyon tetszett a film és a hangulata. Sajnálom, hogy nem volt nagy sikere, és nem készültek a történetből további részek.

2018.11.02 BaloghBogi42

Elég sok gondolat kavarog a fejemben ezzel a filmmel kapcsolatban. Kezdjük legelőször egy szemrehányással. A film az első két percben egyből belecsapott a történet közepébe, amivel nem is mindig van baj, elvégre ez a kezdési forma igazán népszerű let... Több

A film James Frey és Jobie Hughes azonos című regénye alapján készült. Szerző: rbernadett

A film vége sok szempontból előkészít egy folytatást, ami azóta sem készült el.Szerző: kázsé

A gonosz idegenek bolygójának neve – "Mogadore" – arabul azt jelenti, gyönyörű.Szerző: kázsé

Dianna Agron azután kapta meg a szerepet, hogy találkozott Steven Spielberggel, aki nagy rajongója a Glee - Sztárok leszünk! című sorozatnak.Szerző: kázsé

(2016. 05. 13.)
A Negyedik
D. J. Caruso nagy fába vágta a fejszéjét, amikor egy friss, 2010-es regény megfilmesítésébe kezdett bele a 2011-es esztendőben. A Lorien Legacies első darabja a jól megszokott young adult sablonokat tárta elénk, azonban mindez a filmvásznon nem igazán akart működni. Több