Az energia

Push

2024.03.27 Tomipapi

Ezek a szuper erővel bíró emberek állandóan harcolnak egymással és egymás ellen. Az Isten mentsen meg tőlük minket. Biztos sokan odavannak értük, de én nem. Szerintem ebben a filmben kicsit nagyon túltolták a talicskát!

2019.07.30 indingo

Az első fél óra egy kifejezetten ígéretes film hangulatát harangozta be, de sajnos az idő előrehaladtával ellaposodott a story, pedig a két főszereplő színészt nagyon kedvelem.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Az energia című film, nekem nagyon bejött, mert azt kaptam tőle, amit szerettem volna. rendkívül hangulatos, fordulatokban gazdag, izgalmas film, melynek főhőseit könnyű megszeretni. A zene is szuper, szóval 5 csillagos.

2018.08.10 varkonyiildi

Látva a szereposztást, többre számítottam, többet vártam a filmtől. A történet gyenge, bár jól indul, de nagyon ellaposodik a közepe felé. A befejezése is gyenge.

2015.05.31 War Of Change

Nagyon tetszett, ott kezdett izgalmassá válni a dolog, amikor elkezdi azokat a leveleket írni, aztán memóriatörlésre megy. Az sejthető volt, hogy Kira-t is megpróbálják befolyásolni, és igazából sejthető volt a vége, de valahogy mégis meglepett.

2015.01.11 Pumpu

Nem szemét, de nem is Oscar-díjra való. A kritikusok nagyon lehúzták a filmet, de van egy jelentős rajongótábora is, amit főleg a képregények és a szuperhősök szerelmesei tesznek ki. A film megpróbálja egy kicsit realisztikusan és ember közelibben be... Több

2018.01.14 Bolhaseb

Nekem tetszett! Érdekes alapötlet, jó kidolgozás. Még nem volt időm újrajátszani a fejemben, de egyenlőre úgy tűnik, hogy nincs jobb ötletem.

2015.12.07 lakilúk

A film alapötlete egész izgalmas. A kormány megpróbálja ellenőrzése alatt tartani azokat az egyéneket, akik természet feletti hatalmak birtokában vannak, mindehhez pedig egzotikus és kellőképpen zsúfolt helysínnel szolgál Hong Kong. A rendelkezésre á... Több