Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Engem kifejezetten irritált ez a film sajnos. Pedig meseként imádom mind a napig a Rózsaszín párducot. Steve Martin miatt szenvedtem végül mégis ezt a káoszt. Ha legalább több vicces jelenet lett volna benne, akkor lehet jobban lekötött volna, de így max egyszernézős sajnos.

kissjanos21   2016. 04. 18.

Nekem nagyon tetszett, bár sokaknak nem nyerte el a tetszését! Voltak részek, amik erőltetettek voltak, de a kedvenc részem a hamburger szó kiejtésének próbálása volt.

schvarz   2018. 06. 18.

Igazi, könnyed és laza film, ami korosztálytól és nemtől függetlenül mindenkinek kellemes kikapcsolódás lehet. Jó a humora, aranyos és magával ragadó, akár az egész család számára jó időtöltést jelenthet!

nikiszalanics   2015. 01. 29.

Hatalmas film szerintem, bár igen megosztó! Nálam is voltak részek ami erőltetettek voltak, de a hamburger szó kiejtésének próbálása nagyon tetszett.

zsuzsa   2015. 03. 20.

Igen megosztó film, bár nekem tetszett! Voltak részek, ami erőltetettek voltak, de a hamburger szó kiejtésének próbálása nagyon tetszett.

Beyoncé Knowles
Jean Reno
Kevin Kline
Steve Martin

Mike Myers is alakíthatta volna Clouseau felügyelőt.

Majdnem Kevin Spacey kapta meg Clouseau felügyelő szerepét.

Kato szerepére Jackie Chan-t is felkérték.