Bushwhacked
Daniel Stern

A mindig és minden körülmények között magabiztos Max Grabelski saját világot teremt magának, amelyben szüksége van olyan kellékekre is, mint a bõrdzseki és az olasz cipõ. A véletlen és egy lopott autó összehozza õt hat olyan kamasszal, akik vezetõt keresnek hegymászó-csapatukhoz. Max, miután tudja, hogy sarkában a törvény, habozás nélkül elfogadja a kínálkozó lehetõséget, és a srácokkal nekivág a hegyeknek - s élete talán legnagyobb kalandjának.

Rendező: Greg Beeman
Premier (HU): 1996.01.04.

2023.08.17 Sz396367

Ez a film az elejétől a végéig bevállalható, szuper. Persze voltak unalmas részei is, attól még jó. Tipikus 90-es vígjáték, akik szeretik a 90-es évek vígjátékait. A gyerekszereplők is akkortájt sok filmben felbukkantak.

2016.09.06 a-arnold

Nagyon jó kis vígjáték, többször nézős :) A főszereplő fószer nagyon jól alakítja a szerepét, végig leköti a film az embert, bátran ajánlom másoknak is! :)

2020.04.14 Yosihiro

Mintamókus

Mint a Mókus fenn a fán ...... régi úttörő nóta jut erröl eszembe így elsőre. A film igazából nem nyűgözött le talán a mondanivalója az ami értelmet ad a filmnek. Főleg gyermeki szemmel nézve jó a film. A történet kissé egyoldalú és kiszámítható de vannak benne remek jelenetek is. Igazából a film nem tudja azt a fonalat elkapni amit egy ilyen vígjátékoknál várnék és ez az hogy érdekes valami rendkívüli történjen. Egy sablonos vígjáték aminek a vége happy end és ez jó. Összességében a történet közepes a rendezés szakmai szemmel nézve már jó. A fprgatókönyv is gyengébb lett. A Színészek nem hozzák a jót így maradbak a három csillagnál. Igazából kiemelkedőt nem tudok megemlíte még a főszereplő D. Stern se tud olyan újat mutatni amivel kiérdemelné a négy csillagot. A zenei és hangi effeketek is a közepesnél többet nem érnek. Mindent egybevetve csupán a rendezés és vágás ami miatt a film eléri a négy csillagot de én így is azt mondom ez e a produkció három csillagnál nem ér többet. Igazából a gyermekenek remek szórakozás de a felnőteknek már kicsit unalmas lehet ettöl függetlenül remek családi program ezt a filmet megnézni. Üdv Yosi

2015.10.15 kuba.pal

Jó volt végre látni Daniel Stern-t valami más filmben, mint a Reszkessetek betörők. Bár szinte ugyanazt a karaktert hozza itt, azt hiszem emiatt egy kicsit sablonossá válik az egész film. Adva van egy balfácán széltoló meg egy csapat belevaló srác. N... Több

2014.11.14 sadis

Talán egy kicsit alul értékelt ez a film. Ennek ellenére én is egy erős középszerbe sorolom. Többször láttam, de annyira felejthető, hogy mindig meglepetés, amikor újra megnézem. :)

Amíg a film fiatalabb sztárjai komolyan edzéseken mentek keresztül úszásból és sziklamászásból, addig Daniel Stern úgy gondolta, hogy egyáltalán nem gyakorol, hogy a karaktere még esetlenebbnek tűnjön. Szerző: rbernadett

Eredetileg úgy indult, a film a Reszkessetek, betörők! (1990) spin-offja lesz, ahol Daniel Stern Marv Merchants szerepét viszi tovább. Szerző: rbernadett