Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Tipikusnak nem éppen mondható disney film és ezért is ismerik ezt a filmet annyira kevesen. Shia LaBeouf nagyon jó benne. A könyv személy szerint jobban tetszett, mert a film valahogy sokkal sötétebbre, szomorúbbra sikerült pedig disney.

Norbert93   2019. 04. 17.

Emlékeztet a régi idők ifjúsági filmjeire. Mindkét szál külön-külön is megáll a lábán, bár a vadnyugati jellegű kicsivel jobban tetszett. Egyedi látásmódú, jópofa, de kissé mégis szomorú vígjáték.

ANdraS   2015. 06. 01.

Disney film, nem abszolút rossz, de nem egészen értem, kinek volt szánva. Felnőteknek unalmas, és gyerekeknek pedig túl psycho. Talán csak az alap sztory, amely szerint három gyerek elődjeik hihetetlen és befejezetlen élet történetük, sorsuk helyrehozása miatt egy "munkatáborba" talál egymásra. A film tele volt ismerős szinészekkel, azért többet vártam tőle.

Shia LaBeouf a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Patricia Arquette nem tudott lovagolni a film előtt.

Shia LaBeouf filmes debütálása.

Sigourney Weaver azért akart szerepelni ebben a filmben, mert a lánya egyik kedvenc könyve.