Szabadnapos baba

Szabadnapos baba

Baby's Day Out

Bink, a csaknem két hónapos pelenkás kisfiú elszökik otthonról és kalandos utazáson vesz részt New York forgalmas utcáin. Az idegösszeomlás szélén álló édesanyja kétségbeesetten keresi, de egy szélhámos páros is a nyomába ered, azonban Bink baba mindig egy… Több

Premier (HU): 1994.12.15.

2023.08.26 Ergit

A komikum forrása nem mindennapos!

2023.05.14 Crystaldeer

Jó kis családi film

Ez a film még azon 90-es évek eleji családi filmek közé sorolandó, amit gyerekekkel is meg lehet nézni. Annak idején első mozifilmes emlékeim közé tartozott, ha jól emlékszem, olyan nyolc-kilenc éves lehetettem, mikor láttam, és a mai napig kellemes emlékként gondolok vissza rá. Volt, aki azt írta, hogy egy régi filmet felnőtt fejjel visszanézve teljesen más benyomást kelt, de szerintem ez normális. Ellenben ez tényleg aranyos, vicces és szórakoztató vígjáték. A baba nagyon cuki volt, és nem kell senkinek aggódnia, nem volt igazi veszélyben. ;) Habár napjainkban már azt mondanák egy filmre, hogy veszélyeztették a gyereket. Én személy szerint Joe Mantegna legjobb filmjei közé sorolnám. Mindenképpen csak ajánlani tudom azoknak, akik még nem látták, de szeretik a klasszikus, 90-es évekbeli vígjátékokat.

2018.04.01 ArpiHajdu és Réci

Ez a film már mindörökké klasszikus marad, s nagyszerűen bizonyítja, hogy régen bizony akadtak humoros családi filmek erőltetett altáji poénok nélkül is. A konfliktus igen egyszerű (és valljuk be kissé hihetetlen is), egy baba egy személyben három ke... Több

2019.11.06 HE7EDIK

John Hughes zseniális története a sok közül, egy bűbájos babával és a hihetetlen vicces rosszfiúkkal, fôleg a vezér alakított hatalmasat. Akárhányszor újra nézhető klasszikus!

2017.09.18 MP170506

Gyerekkorom nagy kedvence volt. De most felnőttként újranézve, már nem olyan élvezhető, mint akkor gondoltam. De mivel régen imádtam, így megkapja a 4 csillagot.

A gorilla jelmez, amelyet az állatkertes jelenetben használtak ugyanaz volt, amelyet John Alexander használt Digit, a gorilla életre keltésekor a Gorillák a ködben című filmben.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A bébi dublőre sok jelenetben (pl. az építkezésnél) Verne Troyer volt, míg más jeleneteknél egy robot babát alkalmaztak.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Tervben volt a film folytatása is, amelyben a baba Kínában kalandozott volna. Azonban a projekt végül nem valósult meg.Szerző: ArpiHajdu és Réci