Reszkessetek, betörők! 2.: Elveszve New Yorkban (1992)

Home Alone 2: Lost in New York

Rob Schneider
Catherine O'Hara
Macaulay Culkin

Dufek mel   2022. 04. 10.

Macaulay egyik legrosszabb filmje.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Szinte ugyanolyan jó,mint az első rész...A történet adott,és a poénok is durrannak,pukkannak,és puffannak. Ha látom,egyből megszáll a karácsonyi nyugalom. Jó kis mozi.

HE7EDIK   2018. 11. 23.

Az első rész is alapfilm, nekem ez mégis jobban tetszik, mert több és nagyobb esések és szivatások vannak benne, plusz ott van New York, ami télen még csodálatosabb. Stern, Pesci és Culkin pedig örökre beírták magukat a filmtörténelembe, mert karácsony nem múlhat el Reszkessetek betörők nélkül.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Bár az első rész jobban tetszett, de ez is rendkívül ötletesre sikerült, sok példát mutat az emberi méltóságról.

Deku   2017. 07. 18.

Az első és második rész között én különbséget nem tudok tenni, mindkettőnek meg van a maga varázsa és szórakoztató pillanatai. A három fő karakter rendíthetetlenül állati lett.

ZeroHero   2015. 05. 14.

Nekem jobban tetszett,mint az első rész,bár lehet csak mert ezt láttam először. Hatalmasakat,szinte fulladásig röhögtem a poénjain gyerekkoromban,de most már csak nosztalgiából néztem bele. Ambivalens érzéseim támadnak, valahányszor megnézem a filmet... több»

Ildikó Bacskai   2021. 12. 26.

Reszkessetek, betörők! 2.: Elveszve New Yorkban (1992)

Az előítéletekkel ellentétben nem rossz film, az első rész sikere nem vette el a lehetőséget, hogy a második rész is hasonlóan vicces és kidolgozott legyen. Ötletes, vicces, humoros, kedves film.

A forgatáson több kamera is befagyott.

(HE7EDIK)

Culkin a filmért majdnem 5 millió dollárt kapott.

(HE7EDIK)

Donald Trump is felbukkan a filmben.

(HE7EDIK)

A filmet a Plaza Hotelben vették fel.

(HE7EDIK)

Több száz galambot hozattak a filmhez.