Reszkessetek betörők 3. (1997)

Home Alone 3

PadmeAmidala   2021. 05. 03.

Ezt a részt nem is kéne a Home alone részeként kezelni. Ez is simán nézhető, a kis távirányítós autó nagyon bejön, szerettem volna gyerekkoromban én is olyat. Érdekesség, hogy Scarlett Johansson szerepel benne gyerekként, Alex testvéreként. Azért az ... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az eredeti két részt meg sem közelíti, de azt másolná több kevesebb sikerrel. A technika ördögét is segítségére hívó kisfiú ismét jól elbánik a betörőkkel.

diumiu   2018. 01. 31.

Azt gondolom, hogy bizony ezt a részt nem kellett volna elkészíteni vagy, ha el is készült akkor nem ezt a címet kellett volna neki adni. De ugye tudjuk, hogy ilyen névvel könnyebben eladható a film. Gyenge sajnos, az első kettőhöz képest mindenképpen.

VvV   2018. 12. 01.

Sajnos köze sincs az előző részekhez. A története nagyon erőltetett és lapos. Csak címében hasonlít az elődökhöz.

harnas1207 Nézhetetlen  2018. 12. 27.

Silány utánzat, matiné mozi a század rangú tv csatornákon. Soha nem kellett volna elkészíteni.

Norbert93   2018. 12. 02.

Gyenge bőrlehúzás.

a-arnold   2016. 12. 23.

Sokan szidják, hogy ez már nem olyan jó, mint első 2, de szerintem ez is nagyon jó, igaz nem Kevin van benne, de szerintem ez is nagyon jó kis családi vígjáték, betörőkkel :) Tulajdonképpen nem folytatásnak szánták ezt szerintem, csak azonos témán alapul az első kettővel. És ugye ott van a filmben Lucy, egész fiatalon :)

Scarlett Johannson és Alex D. Linz a Kismalac az öcsikémben is testvéreket alakítottak.

(VFTS)

A korábbi részekben McCallisterék a Lincoln Blvd.-n laktak. Ebben a részben Pruitték már a Washington St.-en élnek.

(VFTS)

A sorozatban ez volt az első rész, amit nem Chris Columbus rendezett.