Reszkessetek betörők 3. (1997)

Home Alone 3

Dufek mel   2022. 04. 10.

Jó.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az eredeti két részt meg sem közelíti, de azt másolná több kevesebb sikerrel. A technika ördögét is segítségére hívó kisfiú ismét jól elbánik a betörőkkel.

Norbert93   2018. 12. 02.

Gyenge bőrlehúzás.

harnas1207 Nézhetetlen  2018. 12. 27.

Silány utánzat, matiné mozi a század rangú tv csatornákon. Soha nem kellett volna elkészíteni.

VvV   2018. 12. 01.

Sajnos köze sincs az előző részekhez. A története nagyon erőltetett és lapos. Csak címében hasonlít az elődökhöz.

diumiu   2018. 01. 31.

Azt gondolom, hogy bizony ezt a részt nem kellett volna elkészíteni vagy, ha el is készült akkor nem ezt a címet kellett volna neki adni. De ugye tudjuk, hogy ilyen névvel könnyebben eladható a film. Gyenge sajnos, az első kettőhöz képest mindenképpen.

a-arnold   2016. 12. 23.

Sokan szidják, hogy ez már nem olyan jó, mint első 2, de szerintem ez is nagyon jó, igaz nem Kevin van benne, de szerintem ez is nagyon jó kis családi vígjáték, betörőkkel :) Tulajdonképpen nem folytatásnak szánták ezt szerintem, csak azonos témán alapul az első kettővel. És ugye ott van a filmben Lucy, egész fiatalon :)

Scarlett Johannson és Alex D. Linz a Kismalac az öcsikémben is testvéreket alakítottak.

(VFTS)

A korábbi részekben McCallisterék a Lincoln Blvd.-n laktak. Ebben a részben Pruitték már a Washington St.-en élnek.

(VFTS)

A sorozatban ez volt az első rész, amit nem Chris Columbus rendezett.