Reszkessetek betörők 3.

Home Alone 3

2023.11.13 Gamehun638

Bőven nézhető alkotás. Aranyos karácsonyi vígjáték. B kategóriás tv-film.

2017.05.07 mamiéstöti2

Az eredeti két részt meg sem közelíti, de azt másolná több kevesebb sikerrel. A technika ördögét is segítségére hívó kisfiú ismét jól elbánik a betörőkkel.

2018.12.02 Norbert93

Gyenge bőrlehúzás.

2018.12.27 harnas1207 Nézhetetlen

Silány utánzat, matiné mozi a század rangú tv csatornákon. Soha nem kellett volna elkészíteni.

2018.12.01 VvV

Sajnos köze sincs az előző részekhez. A története nagyon erőltetett és lapos. Csak címében hasonlít az elődökhöz.

2018.01.31 diumiu

Azt gondolom, hogy bizony ezt a részt nem kellett volna elkészíteni vagy, ha el is készült akkor nem ezt a címet kellett volna neki adni. De ugye tudjuk, hogy ilyen névvel könnyebben eladható a film. Gyenge sajnos, az első kettőhöz képest mindenképpen.

2021.05.03 stewie_griffin_2005

Ezt a részt nem is kéne a Home alone részeként kezelni. Ez is simán nézhető, a kis távirányítós autó nagyon bejön, szerettem volna gyerekkoromban én is olyat. Érdekesség, hogy Scarlett Johansson szerepel benne gyerekként, Alex testvéreként. Azért az ... Több

2016.12.23 a-arnold

Sokan szidják, hogy ez már nem olyan jó, mint első 2, de szerintem ez is nagyon jó, igaz nem Kevin van benne, de szerintem ez is nagyon jó kis családi vígjáték, betörőkkel :) Tulajdonképpen nem folytatásnak szánták ezt szerintem, csak azonos témán alapul az első kettővel. És ugye ott van a filmben Lucy, egész fiatalon :)

2017.10.27 SzFa

A Reszkesetek betörők Macaulay Culkin nélkül nem az igazi. A történet már nem eredeti benne és a kisfiú sem alkotott benne maradandót. Sajnos a szériát szerintem rontja ez a rész.

2017.05.27 Sem Rorrey

Csalódás volt az első két rész után. Önmagában jó lenne, de én mint folytatást néztem, s így nem tetszett annyira.

2015.02.01 kerilajcsi

Ha eltekintünk az első két résztől, akkor nagyon jó film. Másik család, más történet, folytatásnak tényleg gyenge, de amúgy a film jó. Több betörő, a csapdák is ötletesek, és a gyerek si jól játszik.

2016.04.07 agi89

Az van, hogy nekem ez a kedvencebb részem a Reszkessetek betörők filmek közül. Sokkal jobban szeretem összességében. Könnyesre röhögöm rajta magam. A kiscsávó is sokkal édesebb, mint a Macaulay Culkin volt Kevinként. :)

2016.02.25 Kicc

Ez egy borzalom. A címen kívül semmi köze az első két filmhez: unalmas koppintás, gyenge minőség, élvezhetetlen az egész. Azt meg végképp nem értem, miért kellett negyedik rész is hozzá; azt már nem láttam, de nem is vágyom rá, hogy valaha 'a szemem elé kerüljön'.

2015.06.05 Mr. Z

Az a baj ezzel, hogy az első két rész nagyon magasra állította a lécet. Amit ez az alkotás meg se tudott közelíteni. Igaz, hogy talán egyedülálló filmként megállná a helyét de így ez nem jött össze