Nim szigete (2008)

Nim's Island

Timon   2020. 02. 09.

Elsősorban kalandos és fantáziadús felépítése miatt kedvelem.Ugyanakkor szinte minden részénél hangos az irrealisztikus túlzásoktól.Ettől függetlenül odavagyok elsősorban az izgalmi színvonaláért,valamint elég látványosra és drámaira sikeredett azért,hogy egy laza,de izgalmas kikapcsolódást nyújtson. 10/10

Ms. Akárki   2019. 08. 01.

Aranyos gyerekfilm. Kellemes kis kaland volt az egész család számára. Tanulságos és érzelmes mentőakció remek fantáziával és látványvilággal. A tájak gyönyörűek és ez miatt nekem már megérte megnézni.

Leslie77   2018. 03. 19.

Nem rossz a sztori, de én több kalandra és izgalomra számítottam.

rissa   2017. 12. 25.

Számomra Gerard Butler alakítása volt nagyon nagy meglepetés, bár tudom, hogy a 300 előtt eléggé sok romantikus filmben volt látható, azok valahogy nem érdekeltek. Összességében Ez egy nagyon aranyos, kedves filmecske, amit csakis ajánlani tudok családi filmezésekhez. :)

ollggaalek   2017. 10. 22.

A filmnek köszönhetően újra gyereknek érezhettem magam. Ez egy olyan élmény, amit kevés film tudja. Bár Jodie Foster alakítása engem szörnyen irritált, pedig nagyon szeretem a munkásságát. Ez egy jól megírt film, remek karakterekkel és hangulattal.

Gerard Butler

A film költségvetése 37 millió dollár volt és jelenleg 100 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

A film Wendy Orr azonos című ifjúsági regénye alapján készült.

Jodie Foster Portia de Rossi elől orozta el Alexandra Rover szerepét.