Nim szigete

Nim szigete

Nim's Island
rissa

Gerard Butler

Nim és tudós apja egy szigeten élnek. Nim nagy rajongója Alexandra Rover (aki egy nagyvárosi írónő agórafóbiával, azaz fél a nagy terektől, ki se teszi a lábát az utcára) által kitalált regényhősnek, Alex Rovernek. Egy nap Nim apja egy viharban eltűnik a tengeren ezért Nim levelet ír a hős Alexnek, hogy segítsen neki megtalálni az apját. Az írónő erre összeszedi minden bátorságát és útra kel.

Premier (HU): 2009.08.22. | RTL+ (2022.11.17.)

2021.09.12 Klauka89

Azért szeretem, mert Jodie Fostert és Gerard Butlert imádom, a kislány meg nagyon édes. Kalandos történet.

2020.02.09 Timon

Elsősorban kalandos és fantáziadús felépítése miatt kedvelem.Ugyanakkor szinte minden részénél hangos az irrealisztikus túlzásoktól.Ettől függetlenül odavagyok elsősorban az izgalmi színvonaláért,valamint elég látványosra és drámaira sikeredett azért,hogy egy laza,de izgalmas kikapcsolódást nyújtson. 10/10

2019.08.01 Ms. Akárki

Aranyos gyerekfilm. Kellemes kis kaland volt az egész család számára. Tanulságos és érzelmes mentőakció remek fantáziával és látványvilággal. A tájak gyönyörűek és ez miatt nekem már megérte megnézni.

2018.03.19 Leslie77

Nem rossz a sztori, de én több kalandra és izgalomra számítottam.

2017.10.22 ollggaalek

A filmnek köszönhetően újra gyereknek érezhettem magam. Ez egy olyan élmény, amit kevés film tudja. Bár Jodie Foster alakítása engem szörnyen irritált, pedig nagyon szeretem a munkásságát. Ez egy jól megírt film, remek karakterekkel és hangulattal.

A film költségvetése 37 millió dollár volt és jelenleg 100 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob

A film Wendy Orr azonos című ifjúsági regénye alapján készült.Szerző: rbernadett

Jodie Foster Portia de Rossi elől orozta el Alexandra Rover szerepét.Szerző: rbernadett