Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Pán

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Az eredeti történethez sok újat, mást nem ad hozzá. Leforgatták új színészekkel a filmet, de az eredeti verziót meg se közelíti. Nálam csak közepes.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

A legjobb Pán Péter adaptáció, amit láttam, engem végtelenül lekötött és végig izgalmasnak találtam. Akiknek még motoszkál a fantáziája remekül fognak szórakozni.

indingo   2017. 07. 02.

Egy látványos és egy jól megkomponált filmnek tartom. Nem volt unalmas végig fenntartott a néző figyelmét. Látványvilágban voltak újszerű gondolatok.

Bogi87   2016. 05. 27.

Nem volt rossz a film, de szerintem inkább a fiatalabb korosztály számára élvezhető.

Deku   2017. 10. 23.

Eszement jó történet lett és tetszett, hogy nem kapkodták el és kidolgozták rendesen. Istenien szuper lett. Kellett egy ilyen is. Nem is tudom, hogy miért vonakodtam az elején tőle pedig értelmes történetszálat kapott.

Adeel Akhtar
Adeel Akhtar
Hugh Jackman

A Pán egy nagyon különleges mű, egy egyedi és önfeledt repülés, egy pszichedelikus álom, főleg idősebb gyerekeknek és örökifjú felnőtteknek. (7,5/10) több»

Gyerekfejjel valószínűleg élvezhető, legalábbis a körülöttünk hallható zsivajból, de ha Pán Pétert akartok mutatni a gyerkőcnek, inkább vegyétek elő valamelyik klasszikust! Egyedül Hugh Jackman szuperlaza karaktere mentette a menthetőt, de nem vesztettünk volna vele sokat, ha egyszerűen kimarad ez a kaland az életünkből. (6/10) több»

A Pánban a Feketeszakállt alakító Hugh Jackman úgy lép először vászonra, hogy közben a több száz szolgája egy Nirvana dalt énekelnek. Pont határeset, hogy ez most hipergáz, vagy bitang menő. több»

A film összbevétele 128 388 320 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 27 817 975 forintot termelt.

A szereplők közül hárman is szerepeltek képregény-adaptációban: Hugh Jackman az X-Men-filmekben, a Supergirl című sorozatban, valamint Cara Delevigne az Öngyilkos osztagban.

Joe Wright rendező több interjúban is elmondta, hogy részben a kisfia, Zubin kedvéért vállalta el a film rendezését.

Feketeszakáll szerepét Hugh Jackman előtt Javier Bardemnek ajánlották fel.