Pán

Pan

2022.04.09 Klauka89

Hát helyesek voltak a gyerekek, köszönjük a szinkront Börcsök Enikőnek és a többi nagyszerű színésznek. De kb. addig élveztem, míg ki nem ragadták őket az árvaházból. Az mondjuk vicces, ahogy kórusban Smells like Teen Spiritet énekelnek a bányászok Hugh Jackmannel az élen.

2021.01.02 Artemisia

Kalandfilmes kliséhalmaz

A 2010-es évek kétségkívül a hollywoodi remake-ek, rebootok, folytatások és előzményfilmek virágkoraként fog bevonulni a filmtörténelembe. Ezen reneszánsz egyik mellékterméke volt 2015-ben a Pán. A film a J. M. Berrie regénye alapján készült bájos Di... Teljes kritika

2016.05.27 Bogi87

Nem volt rossz a film, de szerintem inkább a fiatalabb korosztály számára élvezhető.

2017.05.07 mamiéstöti2

A legjobb Pán Péter adaptáció, amit láttam, engem végtelenül lekötött és végig izgalmasnak találtam. Akiknek még motoszkál a fantáziája remekül fognak szórakozni.

2017.07.02 indingo

Egy látványos és egy jól megkomponált filmnek tartom. Nem volt unalmas végig fenntartott a néző figyelmét. Látványvilágban voltak újszerű gondolatok.

2017.10.23 Deku

Eszement jó történet lett és tetszett, hogy nem kapkodták el és kidolgozták rendesen. Istenien szuper lett. Kellett egy ilyen is. Nem is tudom, hogy miért vonakodtam az elején tőle pedig értelmes történetszálat kapott.

2016.05.19 Orosz István

Nem volt rossz film, egyszer nézhető kategóriába sorolnám. Nekem bevezető történetnek tűnik, de azért sok mindenre nem kapunk választ. Annyit tudunk meg Pan, és Huck hogy lesznek barátok, az viszont nem derül ki hogy két barát, miért lesz halálos ell... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Az eredeti történethez sok újat, mást nem ad hozzá. Leforgatták új színészekkel a filmet, de az eredeti verziót meg se közelíti. Nálam csak közepes.

2016.02.12 MMcFly2015

Ritka az olyan film, aminek az értékelésével gondba vagyok. Az az igazság, hogy előhozta a gyereket belőlem, végig lekötötte a figyelmemet, de voltak jelenetek, ami már túl átment fantasy-s/gyerekes részbe..! A képi világa, a színek gyönyörűek, és Hu... Több

2016.09.26 Greeta

Látványos mesefilm, egyszer meg lehet nézni, de sokat ne várjon tőle z ember.

2016.10.04 Ghotik

A Pán Péternek szerintem ez a legjobb feldolgozása. Nagyon is érdekes történet, magával ragadó szereplők és végig történnek az események, egy perce sem unalmas.

2016.11.15 goat2000

A szereplők jól alakítottak, de szerintem a film nem lett olyan jó. Valami hiányzik belőle. Ezekkel a színészekkel sokkal jobb filmre számítottam, de ez annyira nem sikerült.

2016.04.30 angel001

Egyszer nézős, szép grafika, de a történetbe nem tudtak semmi újat vinni. Peter Pan nem akar felnőni, Hook kapitány folyamatos harca, árulás, aztán sohaország bár csodálatos, de elcsépelt világa.

2016.06.26 portal91

Végig nagyon lekötött, szerettem a rajzfilmet ezt a filmet is szeretem. Nagyon sok adaptáció volt már, de talán ez lett a legjobb, Hugj Jackman is jól hozza a figurát, tetszett.