Pán

Pan

2016.11.08 kicsimano

Ez a film valóságos grandiózus élmény volt számomra, rendkívül különleges és hatásos darab, melyben a színek és különféle érzelmek kavalkádja jelenik meg. A célközönség elsősorban az idősebb gyerekek és az örökifjú felnőttek.

2016.12.31 Potoczkie

Jó volt a film zenéje és a látvány sem volt utolsó, de maga az (újra feldolgozott) történet annyira nem nyerte el a tetszésemet. Néha kissé lapos és feleslegesen elnyújtott volt számomra a film.

2017.02.25 Beuszi

Nem volt rossz ez a film, de ha már Pán Péter, akkor a Hook c. film az, ami nálam az abszolút befutó. Ez sajnos azt meg sem közelíto nagyszerűségében.

2016.12.02 gubimari

A film zenéje, az operatőri munka és a látvány - ezek azok a tényezők, melyeket kiemelnék a Pán-nal kapcsolatba. Maga a történet sem rossz, viszont azt inkább csak átlagosnak mondanám.

2016.11.30 holnaputan

Bevallom, hogy én már unom a régi történetek leporolását, de azért ennek is adtam egy esélyt, nem volt rossz, csak hát az ember ismeri a történetet.

2017.08.28 ocskol

Pán Péter történetének a feldolgozása. Nem rossz, de nekem pl. korábbról a Hook sokkal jobban elnyerte a tetszésemet, valahogy az a megközelítés nekem jobban bejött.

2016.09.17 krazucsi

Sokan sok bőrt lehúztak már Pán Pétert történetéről, nekem még mindig a Hokk című film a kedvencem ezek közül. A Pán egy teljesen más oldalról, más szemszögből közelíti meg a dolgokat, csak gyenge szálakkal kapcsolódik az alapsztorihoz. Számomra a film inkább közömbös volt, egyszer meg lehet nézni.

2016.02.23 BlaBlaBla

Még felnőtt szemmel is látványos, érdekes történet. Az eleje kicsit Kopperfild Dávidos. Sohaország elég jóra sikeredett, az óriási krokodil, a lebegő vízgömbök csodásak.

2016.08.22 Mliklós29

Látványos film, bár az eleje jobban tetszett az árvaházas rész. Izgalmas film.

2017.07.13 dakod

Kedves mese lett a Pán, de azért egy kicsivel többre számítottam. Van benne minden, ami egy ilyen jellegű mozihoz kell, de számomra egy kicsit egysíkú, unalmas volt. A fiatalabbakat biztosan le fogja kötni, pláne a látvány, ami tényleg pazar képet mu... Több

2016.05.12 Stiff

Vártam ezt a filmet, de sajnos csalódnom kellett. Hiába a nagy költségvetés, a remek színészek, ezzel felsültek, az biztos. Unalmas is, vontatott is, és teljesen érdektelen. Gyerekek azért élvezni fogják.