Gulliver utazásai (2010)

Gulliver's Travels

indingo   2017. 04. 18.

Olyan Black Jack humorú film. Kikapcsolódásnak szerintem teljesen megfelel. Nem egy eget verő alkotás, amin lerágod a körmeidet és napokig gondolkodsz a tanulságán.

GedyPapa   2017. 03. 10.

Még Jack Black se tudott mit kihozni ebből a filmből, vagy éppen miatta lett rossz? Magam se tudom, de az biztos, hogy számomra volt kínos végignézni az agóniáját a szereplőknek..

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Nem olyan rossz ez! Aki egy picit is szereti a meséket az biztosan élvezni fogja, mert újra gyereknek érezheti magát. Helyes és helyenként vicces történet Black Jackkel.

Norbert93 Nézhetetlen  2018. 08. 09.

Ezt a filmet nem szabadott volna elkészíteni. A pocsék színész és véletlenül sem vicces Jack Black csak megkoronázza a könyv meggyalázását. Borzalmas film.

szune40   2015. 06. 18.

Jack Black-et és Jason Segel-t nagyon kedvelem ez a film mégse lett a kedvencem. Talán közepesre tudom értékelni a színészek miatt de valahogy nem volt az a maradandó élmény.

Chris O'Dowd

Sarah Michelle Gellar neve is felmerült Mary hercegnő szerepére.

Horatio szerepét eredetileg Taylor Lautner-nek szánták a készítők, de a producerek megváltoztatták a koncepciót, amihez már túl fiatalnak tartották a színészt. Ezután kapta meg a szerepet Jason Segel.

A Liliputi-palotát a Blenheim palotáról mintázták, ahol az egykori brit miniszterelnök, Winston Churchill született.