Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Gulliver utazásai (2010)

Gulliver's Travels

Chris O'Dowd

Artemisia   2020. 04. 07.

legújabb vélemény a nap véleménye

Stílus- és korelemek kavalkádja

Szórakoztató film, keverednek benne az egymástól elütő stílus- és korelemek, emiatt eléggé fonák a hangulata, de mégis működik. Az alapvetően fennkölt, drámai művet egy modern amerikai vígjátékba csomagolja, az eszményi, az emberi erkölcs és társadalom nagy kérdésein örökösen töprengő hőst pedig egy tipikus kétbalkezes, örök szingli, idétlen bermudát viselő, postázó alkalmazottal helyettesíti. Szerintem jót tett a történetnek az új háttérsztori és a jóval könnyedebb hangvétel, tetszettek az új helyzet produkálta poénok, pl. Gulliver a vizeletével oltja el a "hatalmas" tűzvészt. Mai szlengre tanítja a konzervatív liliputiakat, olyan ikonikus történetek hőseivé teszi magát előttük, mint a St... több»

indingo   2017. 04. 18.

Olyan Black Jack humorú film. Kikapcsolódásnak szerintem teljesen megfelel. Nem egy eget verő alkotás, amin lerágod a körmeidet és napokig gondolkodsz a tanulságán.

GedyPapa   2017. 03. 10.

Még Jack Black se tudott mit kihozni ebből a filmből, vagy éppen miatta lett rossz? Magam se tudom, de az biztos, hogy számomra volt kínos végignézni az agóniáját a szereplőknek..

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Nem olyan rossz ez! Aki egy picit is szereti a meséket az biztosan élvezni fogja, mert újra gyereknek érezheti magát. Helyes és helyenként vicces történet Black Jackkel.

Norbert93 Nézhetetlen  2018. 08. 09.

Ezt a filmet nem szabadott volna elkészíteni. A pocsék színész és véletlenül sem vicces Jack Black csak megkoronázza a könyv meggyalázását. Borzalmas film.

Emily Blunt és James Corden első közös filmje, melyet a 2014-es Vadregény követett.

(Artemisia )

Emily Blunt és a filmbéli édesanyját alakító Catharine Tate között csak 14 év a korkülönbség.

(Artemisia )

Sarah Michelle Gellar neve is felmerült Mary hercegnő szerepére.