Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Julia Louis-Dreyfus
Matthew McCurley
Bruce Willis
Jon Lovitz

kounicakhaha   2015. 07. 10.

Sokáig nem is tudtam ennek a filmnek a létezéséről, de amikor megláttam a szereposztást, azt mondtam, hogy ezt látnom kell. Egy picit csalódtam benne végül is. Nem azt mondom, hogy rossz lenne, csak annyira be van lőve a kisebb korosztály számára, hogy szerintem egy felnőtt talán túlságosan is gyerekesnek találná. Ez rettenetesen letaglózott, mert a története nagyon is szép és mélyenszántó, csak épp a párbeszédek mintha egy picit bugyuták lennének.

achyles77   2015. 04. 24.

Bruce Willis alakítása szerintem fenomenális, nagy kedvencem, pont azért mert nem hagyta magát beskatulyázni egydimenziós akcióhősnek. Elijah Wood pedig több mind ígéretes alakítást hoz ebben a filmben, kár, hogy a későbbiekben nekem nem annyira jönnek be a szereplései.

A Castle Rock Enterainment stúdió 20. forgalmazott filmje.

Scarlett Johansson első filmszerepe.