Játékszerek

Játékszerek

Toys

A Játékszerek történetében egy katona megörököl egy játékgyárat, s elkezd háborús játékokat gyártani. A cég dolgozói azonban összefognak, hogy megakadályozzák ebben, mielőtt tönkre teszi a Zevo Toys gyár jó… Több

Premier (HU): 1993.05.14.
Michael Gambon
LL Cool J

2022.08.23 JRD

Nem a legjobb filmje Williamsnek, mégis imádnivalóan aranyos. Robin Williams hozza a saját formáját. Családi kikapcsolódásnak ideális. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.06.06 András

Egy erősen közepes filmnek mondanám, amit szerinte megyszer simán meg lehet nézni.

2021.09.13 Peti

Robin Williams alakítását bírtam, de sajnos még ő sem mentette meg ezt a filmet nálam.

Az "elektromos kabát", amit Leslie visel a filmben, az ismert olasz színész, Giancarlo Giannini kitalációja volt.Szerző: dulkap

A jelenet, ahol a Generális fegyverrel próbál megölni egy legyet, utalás egy Konfuciusz idézetre: "Never use a cannon to kill a fly."Szerző: dulkap

A fekete terepjáró, amit a Generális és Patrick vezet, egy Lamborghini LM002.Szerző: dulkap

A kék autó, melyet Leslie (Robin Williams) vezet a filmben, egy nagyon ritka 1950-es Muntz Jet, amiből 400-nál kevesebbet gyártottak le összesen.Szerző: dulkap