Végtelen történet II. - Egy újabb fejezet

Végtelen történet II. - Egy újabb fejezet

The NeverEnding Story II: The Next Chapter

Bastiant nem sok örömteli esemény éri amióta elveszítette édesanyját. Apja nem igazán törődik vele, inkább randevúkra jár, pedig nagy szüksége lenne most rá. Magánya enyhítésére a "Végtelen történet" című könyvet kezdi el lapozgatni. Oldalról oldalra közelebb kerül Fantáziaországhoz, amelyet a gonosz királynő, Xayide azzal fenyeget, hogy mindent megsemmisít a semmi elárasztásával. Bastian Fantáziaország kis császárnőjének segítségére siet és harcba száll képzelőerejével.

Forgatókönyvíró: Karin Howard
Ország: Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 1991.03.08.

2021.09.23 Klauka89

Nekem azért nem tetszett, mert egy karakter sem ugyanaz benne, márpedig az elsőben lévő szereplők szerintem nagyon jól válogatott karakterek voltak. Falcor maradt meg egyedül. Bastian nagyon lányos, viszont az apja nagyon is jókötésű pasas, és mennyi... Több

2018.07.27 Norbi

Nemrég néztem meg azzal a reménnyel, hogy talán ez jobban fog tetszeni mint az első rész. És tényleg jobban tetszett, nem tudom talán most ért meg az ízlésem az ilyen stílusú művek iránt..:D

2018.06.29 juliS

Gyerekkorom nagy kedvence, méltó folytatása az előző résznek. Egyszerűen teljesen elbűvöl valahányszor megnézem, nagyon szép mese, amit szerintem minden generációnak érdemes megnéznie. Nagyon sokat tud nyújtani.

Thomas Hill az egyetlen, aki az első részben is játszik és megmaradt a szerepében. Szerző: rbernadett