Varázslók a Waverly helyből (2009)

Wizards of Waverly Place: The Movie

David DeLuise
Maria Canals-Barrera
Jake T. Austin
Selena Gomez

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Klasszikis tiniknek szóló disney történet. Aki a sorozatot is nézte annak ez kötelező darab. Vicces pörgős film amit főleg a kisebbek fognak értékelni igazán.

Deku   2017. 12. 09.

Kétségtelen, hogy ezt minőségi szórakozásnak lehet hívni és ajánlani azt másoknak. Ez az amit én igazán szórakoztató filmnek és minőségi alkotásnak tudok hívni.

Norbi   2018. 07. 28.

A kellemes nyaralós hangulatot egyből átéltem én is. A szereplők természetesen játszottak ( mondjuk ennyi sorozatrész után ez már elvárható) , a történet nem valami zseniális , de az enyhén Harry Potter-es varázslás adott egyfajta pozitív plusz élményt.

Leilani   2016. 07. 26.

A sorozathoz hasonló ez a film, de annál unalmasabb. Vannak benne izgalmas részek is és a táj is nagyon gyönyörű. A film eleje egy kicsit akadozik, de a vége felé már egyre izgalmasabb. Azoknak ajánlom, akik látták a sorozatot is.

SzFa   2017. 09. 29.

Elég jó sorozat, mindig oda ragasztott a tv elé. Jók a poénok, jó a történet és igazán érdekes minden rész. Tetszik hogy a valóéletet keverik a varázsvilággal.

gyorfigyuri10   2018. 10. 01.

Nagyon vártam hogy elkészüljön a film a sorozat után, és nem okozott csalódást. Nagyon jó története van, a varázsvilág teljesen elkápráztatja a nézőket. A színészek nagyon jók, a szórakozás pedig garantált.

ocso   2015. 05. 03.

Megérte rá várni, maximálisan teljesítette az elvárásaimat. Meglátszik rajta a belefektetett idő és a profizmus. Csodálatosak a helyszínek. Már csak ezért is érdemes megnézni.