Varázslók a Waverly helyből - A film

Wizards of Waverly Place: The Movie

2019.08.04 Ms. Akárki

Klasszikis tiniknek szóló disney történet. Aki a sorozatot is nézte annak ez kötelező darab. Vicces pörgős film amit főleg a kisebbek fognak értékelni igazán.

2017.12.09 Deku

Kétségtelen, hogy ezt minőségi szórakozásnak lehet hívni és ajánlani azt másoknak. Ez az amit én igazán szórakoztató filmnek és minőségi alkotásnak tudok hívni.

2018.07.28 Norbi

A kellemes nyaralós hangulatot egyből átéltem én is. A szereplők természetesen játszottak ( mondjuk ennyi sorozatrész után ez már elvárható) , a történet nem valami zseniális , de az enyhén Harry Potter-es varázslás adott egyfajta pozitív plusz élményt.

2016.07.26 Leilani

A sorozathoz hasonló ez a film, de annál unalmasabb. Vannak benne izgalmas részek is és a táj is nagyon gyönyörű. A film eleje egy kicsit akadozik, de a vége felé már egyre izgalmasabb. Azoknak ajánlom, akik látták a sorozatot is.

2017.09.29 SzFa

Elég jó sorozat, mindig oda ragasztott a tv elé. Jók a poénok, jó a történet és igazán érdekes minden rész. Tetszik hogy a valóéletet keverik a varázsvilággal.

2018.10.01 thejoker

Nagyon vártam hogy elkészüljön a film a sorozat után, és nem okozott csalódást. Nagyon jó története van, a varázsvilág teljesen elkápráztatja a nézőket. A színészek nagyon jók, a szórakozás pedig garantált.

2015.05.03 ocso

Megérte rá várni, maximálisan teljesítette az elvárásaimat. Meglátszik rajta a belefektetett idő és a profizmus. Csodálatosak a helyszínek. Már csak ezért is érdemes megnézni.

2018.06.22 Plisetsky

Sose voltam oda igazán ezért a sorozatért, szereplői pedig volt, hogy idegesítettek, ám ebben a filmben sikerült úgy ötvözni a drámát a vígjátékkal, hogy szörnyen tetszett. A szülői és a testvéri szeretet igazán érződik belőle ahogy egyre nagyobb pácba keverednek, s az összetartás egyre nagyobb :)

2016.07.28 feketerigous

Jó befejezése a Varázslók a Waverly helyről című sorozatnak. Nagyon izgalmas volt, de sajnos túl sok erőltetett humorral volt teli. Tetszett, hogy nem mindig lehetett kiszámítani, hogy mi fog történni. A színészek átlagosan alakították a karaktereiket.

2015.06.24 Newyqrk

Sorozat jobb, de azért mert ez nagyon elvágódik attól a hangulattól. Nekem az tetszett főleg. Nem rossz a film de elöbb ajánlom a sorozat bármelyik részét!

2016.01.31 viraggg

Hozza a sorozatban megszokott szintet, talán ez még profibb is. A történet nekem nagyon tetszik, profin is lett kivitelezve, a karakterek a megszokottak, viccesek, humorosak, jól formálják meg őket, érdemes megnézni, nem okoz csalódást, és nem muszáj hozzá ismerni a sorozatot, illetve annak a történetét.

2018.08.21 alexa3333

Nagyon jó sorozat. Nagyon tetszett. Jók a történetek. Vicces, humoros sorozat. Néhány rész tanulságos. Nézd meg te is mert egy nagyon szuper vicces sorozat.