Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

(Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2)
Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

indingo  2017. 07. 02.

Méltó befejezése volt a sorozatnak, bár nem feltétlenül volt szerintem szükség arra, hogy két felé szedjék a történetet. Jónak tartom a filmet, de nekem az első 2-3 rész jobban tetszett.

Laca92  2017. 03. 07.

Nagyszerű befejezés egy élet munkáját látván, de nagyon sok karaktert sajnálok.

Orosz István  2017. 07. 29.

Ebben a részben az tetszik, hogy nagyon részletesen bemutatja a Roxforti csatát, pontosan úgy ahogy a könyvbe van, és vannak benne hatalmas csavarok. Pl: Piton végig Harryt segítette.

GedyPapa  2017. 03. 08.

Méltó lezárása egy kiváló filmsorozatnak. Amit az eddigiekből hiányoltam azt itt összerakták. Figyeltek arra, hogy ne maradjon hiányérzet még a hozzám hasonló kritikusabb emberekben se. A végjáték, a párbeszédek és a filmzene is kivételesen jól sikerült így megérdemel 5 csillagot!

mdlg4th  2016. 02. 04.

Éppen hogy elmegy egynek ez a kategória nagy nehezen. Épp ha más nem ugrik eszembe, akkor megfelelő lehet, de máskülönben biztos nem nyúlnék hozzá. Egynek megtette. Ajánlom.

Bonnie Wright
Rupert Grint
Daniel Radcliffe
Matthew Lewis
Smoking Barrels:Smoking Series: Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész
Mi volt a titka Harry Potternek? A mese, pontosabban a jól megírt mese, a filmváltozatnak pedig az, hogy már volt olyan szívonalon a CGI, amikor elkezdték a forgatásokat, hogy vászonra tudták álmodni Rowling fantáziavilágát. 8/10

Voldemort képtelen a szeretetre, mivel szerelmi bájital hatása alatt fogant.

(Laca92)

A Malfoy családnév latin Maleficus szóból ered, jelentése: gonosz dolgot tenni.

(Laca92)

Az Expecto Patronum varázsige latinul,azt jelenti, Várok a védelmezőmre.