Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Harry Potter és az azkabani fogoly (2004)

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter és az azkabani fogoly
Emma Thompson
Gary Oldman
Michael Gambon
David Thewlis
Robbie Coltrane

Róbert Gyenes   2020. 02. 09.

A HP sorozat ettől a filmtől kezd beindulni igazán, tele van izgalommal, fordulattal. Ha már valaki neki kezd az elejétől nézze! Ajánlom mindenkinek aki szereti a fantasy-t és a varázslókat.

Puncs   2019. 04. 06.

Kedvenc Harry Potter filmem. Már rengetegszer láttam, és nem tudom megunni. Bármikor szívesen újranézem. Nem tudnék olyan dolgot írni, ami nem tetszett volna benne, de én nagyon elfogult vagyok.

dulkap   2017. 04. 27.

Érdekes de úgy emlékeztem, hogy ez a rész jobban tetszett anno. Jól indul a film, kellően sötét hangulattal, de aztán kicsit önismétlésbe csap át. Az új színészek kiváló választások voltak, de nekem még mindig túl mesei, hogy felnőttként megfogjon. De legalább Dobby most nem volt benne, aki számomra olyan volt, mint Jar Jar Binks.

Deku   2017. 07. 08.

Nálam az összes Harry Potter film favorit. Viszont egyetlen dolog van ami innentől kezdve annyira nem tetszik benne. Méghozzá Dumbledore színészének váltása. Sajnálatos, hogy az eredeti színész elhunyt mert szerintem ő közelebb állt Dumbledore szerepéhez. Ezt leszámítva viszont kiváló és hibátlan lett ez a rész is.

Orosz István   2017. 07. 29.

Jó rész tényleg, de azt kell, hogy mondjam szerintem ez lett a leggyengébben sikerült Harry Potter rész, ami nagyon tetszik, hogy innentől már azért durvább dolgok történnek mint az első két részben.

Harry szintet lépett, kezdett felnőni, de még mindig gyerek maradhatott, aki kezd ráébredni az erejére. Csíny és remek film letudva.
9/10 több»

A filmben bábokat és CGI technológiát is alkalmaztak.

(HETEDIK )

A filmből videójáték is készült.

(HETEDIK )

A film büdzséjének hatszorosát hozta vissza.