Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Harry Potter és az azkabani fogoly

(Harry Potter and the Prisoner of Azkaban)

Harry Potter és az azkabani fogoly

dulkap   2017. 04. 27.

Érdekes de úgy emlékeztem, hogy ez a rész jobban tetszett anno. Jól indul a film, kellően sötét hangulattal, de aztán kicsit önismétlésbe csap át. Az új színészek kiváló választások voltak, de nekem még mindig túl mesei, hogy felnőttként megfogjon. De legalább Dobby most nem volt benne, aki számomra olyan volt, mint Jar Jar Binks.

Deku   2017. 07. 08.

Nálam az összes Harry Potter film favorit. Viszont egyetlen dolog van ami innentől kezdve annyira nem tetszik benne. Méghozzá Dumbledore színészének váltása. Sajnálatos, hogy az eredeti színész elhunyt mert szerintem ő közelebb állt Dumbledore szerepéhez. Ezt leszámítva viszont kiváló és hibátlan lett ez a rész is.

Orosz István   2017. 07. 29.

Jó rész tényleg, de azt kell, hogy mondjam szerintem ez lett a leggyengébben sikerült Harry Potter rész, ami nagyon tetszik, hogy innentől már azért durvább dolgok történnek mint az első két részben.

Snowball   2016. 12. 13.

Páratlanul lélegzetelállító film. Ilyet összehozni valami eszméletlen. Nekem legalábbis nagyon tetszett és bármikor újra tudnám nézni ebben biztos vagyok. Épp eléggé látványos és izgalommal teli. Nekem nagyon bejött.

GedyPapa   2017. 03. 08.

És nőnek a szereplők. Ahogy cseperednek egyre jobb lesz maga sorozat is. Az azkabani fogoly már az a film, ami maximálisan átadja azt, amit a rajongó és a franchiset kedvelő vár tőle. Gary Oldman üde színfoltként tündököl!

Emma Thompson
Gary Oldman
Michael Gambon
David Thewlis
Robbie Coltrane

Harry szintet lépett, kezdett felnőni, de még mindig gyerek maradhatott, aki kezd ráébredni az erejére. Csíny és remek film letudva.
9/10

A filmben bábokat és CGI technológiát is alkalmaztak.

(Hetedik )

A filmből videójáték is készült.

(Hetedik )

A film büdzséjének hatszorosát hozta vissza.