A varázslótanonc

The Sorcerer's Apprentice

2019.07.28 Bee97

Sokkal többet vártam ettől a filmtől, mint amit kaptam. Számomra csalódás volt. Semmi izgalom a filmben, semmi Nicolas Cage féle elem, vagy hangulat. 1x,max 2x nézhető...

Nicolas Cage azért zseni,ez nem vitás....egy ilyen közepes produkcióból egy jóval jobbat hoz létre úgymond....Fantasy,varázslatok,szép képi megjelenítés,gyönyörű vizuális effektek....alapjában véve nézhető kategória!!!

2017.12.09 elekm90

Nagyon nem tetszett. Pocsék, klisékkel teli film volt. Az a jelenet pedig, mikor Jay Baruchel karaktere Tesla-spirálok segítségével zenélve csajozik, teljesen röhejes :D 2/10

2019.04.20 Ms. Akárki

Az előzetesek alapján sokkal többet vártam. Nicolas Cage eddig leggyengébb filmje lett ez számomra, sajnos. Pedig Jay Baruchelt imádom, de ezen a filmen még ő sem nagyon tudott segíteni, olyan kevés volt a meseszál, történet benne.

2018.07.31 Norbert93

Felejthető, sablonos, kiszámítható, de nem rossz.

2018.07.28 Norbi

Mivel a misztikus filmek a gyengéim tudnak lenni , és ez a film nem vitte túlzásba a varázslást, imádtam. Az egész hangulat ez a sötét, de néha vicces, abszurd helyzetbe kavart főszereplő, mind-mind el lettek találva.

2018.10.20 Csillagpor

Gyenge kis látványvilágú és történetű film, de nekem valamilyen furcsa megmagyarázhatatlan okból nagyon tetszett. Kicsit elkapott egy olyan Harry potteres hangulat lehet azért. A főszereplő srác Jay Baruchel nagyon király volt és passzolt a film látv... Több

2016.08.08 tvmérnök

Hát nem is tudom . Nicolasnak egyre kevésbé vannak jó filmjei. Nem jött be neki ez a varázslásos dolog. Szerintem ez a film se lett valami jó. Nagyobb volt a lángja,mint a füstje.

2015.11.12 Adell89

Szerintem nem volt olyan rossz a film, egyszer végig lehet nézni. Az itt írtak alapján eléggé szkeptikusan álltam hozzá, de aztán kellemesen csalódtam. Az is való igaz, hogy végig dejavu érzésem volt,mert elég sok jelenetet átvettek egy másik filmből.

2015.06.20 neeta92

Erősen alul van értékelve eme film. Szerintem bőven vállalható alkotás. A látványvilág az nagyon szép szerintem és a történet se egy maszlag így hát nem értem a nézők elkeseredését. Nekem mindenesetre tetszett.

2015.11.11 gihera81

Az igaz, hogy inkább gyerekfilmmel van dolgunk, viszont mint ilyen, nagyon pörgős ritmusú, vicces, aranyos, néha jó értelemben véve idétlen. A főhős valóban maga a megtestesült lúzer, aki nagyon látványos jelenetek között szerencsétlenkedik.

2015.06.01 zoll-e89

Erős közepes alkotás lett. Imádom a varázslós filmeket. Effektek terén nem volt hiány ez tény. Valahogy mégis sablonosnak tűnt a sztori. Adott egy régi varázsló akinek lesz egy tanonca és innentől el is lőttek pár klisét sajnos. Viszont nézhetetlenné nem vált a film így mégis 4/5-re értékelném.

2018.07.28 Robi

Nicolas Cage megint jót alakított minden elismerésem a filmnek. Engem ez a látvány világ és kidolgozottság nagyon levett a lábamról. Én mindenkinek csak ajánlani tudom nekem bejött ez a film.

2015.03.31 th13f89

A film egy dolog miatt jó, az pedig a mágia. A többi része sajnos inkább átlagos, egyszer mérhető, de aki szereti a fantasyt, annak megérhet egy próbát.