Vadregény

Into the Woods

2020.02.16 Szilonka

Utálom az ilyen éneklős filmeket. A dalok rém unalmasak és várnák, hogy haladjon előre a story.

2019.12.17 Artemisia

a nap véleménye

Legendás mesék

Az alapelgondolás, vagyis, hogy gyúrjuk össze egy "vadregényes" filmmé a legendás meséket, és fogjuk össze a cselekményüket egy kerettörténetben, tulajdonképpen úttörő ötlet lett volna. A merész újítás, vagyis, hogy csavarjunk egyet a megszokott dr... Teljes kritika

2018.12.31 indingo

Nem nyerte el a tetszésemet. A sok dalolászás benne nagyon zavaró. A története sem túl különleges, az Egyszer volt sorozat mérföldekkel veri.

2019.03.18 dailyfilmsan

Ha van még rossz film, akkor ez az lett. Parodizálni akarja a meséket, amelyeken a gyerekek felnőttek, hála Andersennek, a Grimm testvéreknek és a Disney-nek, de mindennek van határa. Ez a film túltolta saját magát és ezt nem igazán tudtam bevenni. P... Több

2019.04.23 Ms. Akárki

Egyszer érdemes megnézni, ha valami kicsit könnyedebb musicalre vágyik az ember, de ennyi. Sajnos nem egy maradandó alkotás. Eléggé vontatott, és mivel folyamatosan énekelnek, a végére az ember már dallamosan felkötné magát. XD

2016.04.19 andor50

Legalább a dalok jók lennének, de még ez se mondható el erről a filmről. Erőltetetten össze lettek kutyulva a mesék, hogy valahogyan mindegyik összeérjen és a cselekményük találkozzon, de ez olyan bénán lett megoldva, hogy alig lehetett végignézni a filmet. Nem tettszett.

2016.11.19 Szivárvány1

Nagyon érdekes volt, bár utána napokig csak dallamban tudtam gondolkodni ami eléggé vicces voltXD Úgy ültünk be rá találomra, és nem tudtuk , hogy musical. Hát érdekes két és fél óra volt. Néhol már kínunkban sírtunk a röhögéstől annyi baromság volt összemixelve a régi mesékből. Nézhető, de éppencsak.

2016.11.06 TribeBubu

Mindig hangoztatom, hogy nem bírom túlzottan a Disney dolgait, de időnként képesek olyat alkotni, ami még nekem is bejön. A Vadregény is ilyen. Ami miatt nagyon tetszett, az az, hogy rengeteg dologban hajaznak gyerekkorom kedvenc élőszereplős félig-... Több

2015.04.28 Bizsu82

Nekem elnyerte a tetszésemet ez a jól sikerült kis egyveleg. Mesés, kicsit misztikus, fantasy vonásokkal, amitől még érdekesebb lesz. Az egész család számára jó szórakozást nyújt, ajánlani tudom a misztikus-scifis műfaj minden kedvelőjének!

2015.08.09 Curacao86

Oh, bár csak... ne néztem volna meg ezt a vackot. Egyszerűen hihetetlen, hogy ez az ismert mesékből összemixelt marhaság filmen a Disney tálalásában az elk**t befejezéssel mennyire unalmas. Az már csak hab a törént, hogy egy átlag musical-nél is ideg... Több

2016.08.08 Evcsi95

Nagyon jó kis ötletes film. Jó, hogy összehozták egy filmbe a sok-sok mese szereplőjét. A színészek hangja néha meglepett, hogy mennyire jó.

2015.02.02 Zsofi821

Voltak félelmeim a filmmel szemben, de pozitív csalódás ért. Nem vagyok a műfaj híve, de örülök hogy tettem egy próbát. Kizökkent a mindennapokból, és elvisz a képzelet világába.

2016.11.15 goat2000

Az ismert mesék musical feldolgozása, nagyon jók a dalok, a színészek is, de a film túl hosszú lett szerintem. Egy rövidebb, de annál tömörebb, összeszedettebb filmmel jobban jártak volna a nézők.

2015.03.28 fagitta

Nagyszabású hollywoodi musical, jól megkomponált látványvilággal. Fantasyba bujtatott mese fülbemászó zenével.