Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Sacha Baron Cohen
Helena Bonham Carter
Aaron Tveit
Richard Dixon

Ildikó Bacskai   2020. 12. 18.

A nyomorultak (2012)

Megdöbbentő volt ezeket a színészeket musicalben hallani, látni. A rendezés és látványvilág fantasztikus, mozgalmas, színes és egyben szívszorító.

Artemisia   2020. 11. 05.

Szívet tépő klasszikus

A nyomorultak Victor Hugo felbecsülhetetlen értékű műremeke, minden idők egyik legolvasottabb és legnagyobb hatással bíró regénye. Felbecsülhetetlen korrajz a napóleoni háborúk után tántorgó Franciaországról, felbecsülhetetlen, szívszaggató értekezés... teljes kritika»

dailyfilmsan   2018. 12. 24.

Nem vagyok oda a musical-ekért, de erre nem lahat azt mondani hogy rossz. A látvány mindent felülmúlt. Egyszerűen gyönyörű ahogy a járványtól fekélyes paraszt ki van maszkírozva, de éppúgy Cosette is nagyon aprólékos munka eredményként néz ki a filmb... több»

Sabnock Sanatory   2019. 09. 04.

Sajnos,néha úgy éreztem,mintha egy snassz nyugdíjas otthonban kornyikálna egy pár szereplő! Hosszú,és néhol idegesítő,sőt kissé fárasztó.

Milanman   2015. 04. 30.

Nem vagyok egy kifejezett musical rajongó, de meglepetésemre a Nyomorultak tetszett, jól szórakoztam. A szokatlan szerepekben feltűnő színészek (Jackman, Crowe) remekül teljesítenek, jó a zene, a látványvilág. Erre mondják, hogy jól sikerült feldolgozás.

diumiu   2017. 09. 09.

Először furcsa volt, hogy folyamatosan énekelnek, de ezt idővel megszoktam. Egyébként nagyon szeretem ezt a filmet leginkább a zenék, a színészek és kivitelezés miatt. Anne Hathaway szóló dala az abszolút kedvencem, annak idején a moziba meg is könnyeztem, meghatározóvá vált számomra már csak ezért is ez a dal.

hell.l   2016. 10. 16.

Szerintem nagyon jó film lett . Hugh Jackman és Russel Crowe meglepően jó alakítást nyújtott. Korábban nem láttam a musicalt, ez volt az első megismerkedésem a történettel és meglepően pozitív benyomást keltett.

Éphonine-nek van egy Anzelma nevű húga, akiről sem a színdarab, sem a film nem tesz említést.

(Artemisia )

Cosette neve valójában Euphrasie, Fantine-tól kapta a Cosette becenevet.

(Artemisia )

Victor Hugo szőke hajszínnel írta le Fantine-t, az őt alakító Anna Hathaway azonban az eredeti, barna hajszínével látható.

(Artemisia )

Eddie Redmayne és Tom Hooper 2015-ben ismét együtt dolgoztak a Dán lányon, ami ismét több Oscar-díjat eredményezett.

(Artemisia )

A filmből nem derül ki, de a regény szerint a kis Gavroche Thénardierék fia.