A nyomorultak (1998)

Les Misérables

A nyomorultak

ollggaalek   2017. 12. 29.

Nagyon bizarr volt Uma Thurmant és Liam Neesont, no meg Claire Danes-t kosztümben feszíteni. Bevallom, nekem emiatt nem tetszett ez a film. Nem voltak hitelesek a szereplői. Érződött, hogy nem nagyon ment az azonosulás a történettel és a rájuk bízott karakterekkel.

ZeroHero   2015. 05. 04.

Bepótolva a régi mesesorozatból megmaradt halvány emlékképeket ezt a feldolgozást választottam a történet megismerésére,ebben játszottak számomra ismertebb színészek és a hosszával is kiegyeztem. Így,hogy a regényt nem olvastam,nem zavar az ami kimaradt. Szerintem izgalmas,érdemes megnézni.

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Kellemes kis film remek. Imádom a mai napig! Bármikor meg tudnám nézni és soha nem unnám meg. Isteni párbeszédek, szerethető karakterek. Bárkinek ajánlani tudom.

Sniper   2016. 05. 21.

Szerintem ez az egyik legjobb adaptációja Hugo regényének. Fura, hiszen tele van tengerentúli, mondhatni átlagos színészekkel. Kivéve talán Liam Neesont, ám vele kapcsolatban megemlíteném, hogy ő efféle produkciókban is jeleskedett a jelenlegi akcióhősi mivolta előtt.

Liam Neeson
Geoffrey Rush