Escobar: Paradise Lost (2014)

Escobar: Paradise Lost

dulkap   2015. 11. 14.

Elöljáróban azt ellehet mondani, hogy nem egy rossz film. Viszont sajnáltam, hogy nem Escobar életéről szólt a film, hanem egy fikciós történetről van szó, amit úgy próbáltak még drámaibbá tenni, hogy egy valós személy környezetébe tették bele. Pont emiatt is örültem volna, ha lényegesebben többet lett volna benne Escobar és kevesebb Nick. Márcsak korunk egyik legzseniálisabb színészének alakítása miatt is.

kota   2019. 04. 14.

Számomra nem volt baj, hogy háttértörténet, teljesen rendben van a film. Igaz, egyszernézős, de nézhető. Hát igen, a csajjal együtt nyakadba kapod a kis családot, ha nincs szerencséd, akkor ez van.

Ana Girardot
Benicio del Toro

Andrea Di Stefano rendezői bemutatkozása.

Josh Hutcherson és a forgatáson találkoztak először, de nem sokkal később már egy párt alkottak a magánéletben.

A filmet teljes egészében Panamában rögzítették.