Az igazi kaland (2011)

We Bought a Zoo

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Matt Damon a tőle szokatlan szerepben mutatkozik, de szerintem megállja a helyét, a történet egy kicsit vontatott.

ZeroHero   2015. 06. 08.

Giccs a köbön, érthetetlen és jellegtelen az egész. Nem is értem a színészeket sem, meg a rendező célját sem ezzel a fimmel.

Buborék   2015. 06. 29.

Nagyon nagyon tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket, Matt Damon pozitív csalódást okozott. Csak ajánlani tudom!

Adell89   2015. 11. 13.

Egyszer nézhető, lassú film. Vasárnap délutáni, családi, bealvós film. Összességében nem történik benne semmi. Már a film felénél úgy éreztem hogy ennyi bőven elég volt.

HannaK   2016. 09. 17.

Családi filmnek elmegy, de nem szabad sokat várni tőle.

Cameron Crowe utoljára az Elizabethtown (2005) című filmen dolgozott rendezőként.

(ps)

Amikor a Benjamin Mee karaktere felmászik a fára, és a sorban álló emberekre pillant, a sor elején Benjamin Mee, a történet írója látható.

(ps)

A film készítői Benjamin szerepére Ben Stillert szánták.