Az igazi kaland (2011)

We Bought a Zoo

dailyfilmsan   2020. 08. 23.

Jólesett nézni ezt a csodás történetet. Annyira megtetszett hogy a könyvet is elkezdtem olvasni és abból is árad a pozitív energia. De a filmre visszatérve a gyerekszínészek nagyon jók. Az atmoszférája kellemes jólesik nézni. Nekem tetszett és szívesen ajánlom másnak is.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Matt Damon a tőle szokatlan szerepben mutatkozik, de szerintem megállja a helyét, a történet egy kicsit vontatott.

ZeroHero   2015. 06. 08.

Giccs a köbön, érthetetlen és jellegtelen az egész. Nem is értem a színészeket sem, meg a rendező célját sem ezzel a fimmel.

HannaK   2016. 09. 17.

Családi filmnek elmegy, de nem szabad sokat várni tőle.

Buborék   2015. 06. 29.

Nagyon nagyon tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket, Matt Damon pozitív csalódást okozott. Csak ajánlani tudom!

Adell89   2015. 11. 13.

Egyszer nézhető, lassú film. Vasárnap délutáni, családi, bealvós film. Összességében nem történik benne semmi. Már a film felénél úgy éreztem hogy ennyi bőven elég volt.

Barthy   2015. 09. 02.

Nekem annyira nem jött be. Túl lapos volt az én ízlésemnek, igaz egész jó jelenetek akadtak benne ennek ellenére maga a történet nem volt egy hűha, kategória. Max közepes.

Cameron Crowe utoljára az Elizabethtown (2005) című filmen dolgozott rendezőként.

(ps)

Amikor a Benjamin Mee karaktere felmászik a fára, és a sorban álló emberekre pillant, a sor elején Benjamin Mee, a történet írója látható.

(ps)

A film készítői Benjamin szerepére Ben Stillert szánták.

(ps)

Kelly szerepére Amy Adams, Mary Elizabeth Winstead és Rachel McAdams neve is szóba került.

(ps)

A pubban játszódó jelentben a televízióban a legendás 1979-es Arsenal-Manchester United meccs látható, annak is az utolsó gólja, amit a játékidő vége előtt pár perccel rúgott Brian Talbot. Így nyert az Arsenal 3-2-re

(ps)

Walter Ferris szerepére Thomas Lennon neve is szóba került.