Az igazi kaland

Az igazi kaland

We Bought a Zoo
KATE

Benjamin (Matt Damon) felesége halála után új életet kezd. Első lépésként vesz egy nagy házat egy állatkerttel. Kislánya örömmel fogadja a hírt, de Benjamin fiának nem tetszik a dolog. Az állatkert felújításra szorul, úgyhogy Benjamin munkához is lát Kellyvel (Scarlett Johansson), az állatkert… Több

Rendező: Cameron Crowe
Premier (HU): 2012.03.22. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.08.23 dailyfilmsan

Jólesett nézni ezt a csodás történetet. Annyira megtetszett hogy a könyvet is elkezdtem olvasni és abból is árad a pozitív energia. De a filmre visszatérve a gyerekszínészek nagyon jók. Az atmoszférája kellemes jólesik nézni. Nekem tetszett és szívesen ajánlom másnak is.

2018.01.21 mamiéstöti2

Matt Damon a tőle szokatlan szerepben mutatkozik, de szerintem megállja a helyét, a történet egy kicsit vontatott.

2015.06.08 ZeroHero

Giccs a köbön, érthetetlen és jellegtelen az egész. Nem is értem a színészeket sem, meg a rendező célját sem ezzel a fimmel.

2016.09.17 HannaK

Családi filmnek elmegy, de nem szabad sokat várni tőle.

2015.11.13 Adell89

Egyszer nézhető, lassú film. Vasárnap délutáni, családi, bealvós film. Összességében nem történik benne semmi. Már a film felénél úgy éreztem hogy ennyi bőven elég volt.

Cameron Crowe utoljára az Elizabethtown (2005) című filmen dolgozott rendezőként.Szerző: ps

Amikor a Benjamin Mee karaktere felmászik a fára, és a sorban álló emberekre pillant, a sor elején Benjamin Mee, a történet írója látható.Szerző: ps

A film készítői Benjamin szerepére Ben Stillert szánták.Szerző: ps

Kelly szerepére Amy Adams, Mary Elizabeth Winstead és Rachel McAdams neve is szóba került.Szerző: ps