Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van (1993)

Mrs. Doubtfire

Robin Williams

PadmeAmidala   2021. 04. 26.

Talán a legviccesebb vígjáték, amit láttam

Elképesztően vicces és jó a története, meg tudnám nézni többször is. Robin Williamst alapból szeretem. A vécés jelenet mindent visz. :D

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Nagyon jó poénok vannak benne, Robin Williams nagy jól játszik benne, igazi alapfilmmé nőtte ki magát.

Varga_Júlia   2020. 08. 15.

Gyerekként, felnőttként, előszörre és sokadszorra is egy megunhatatlan film, brilliáns főszereplővel és remek történettel. Az a fajta tökéletes hollywoodi családi dráma, amiben tökéletesen pakolták össze a karaktereket, nagyon precízen mérték ki a hu... több»

indingo   2018. 04. 26.

Ha valaki ismer valakit, akkor azt bármilyen hacukába felismeri. A mozdulatok eléggé egyediek egy embernél. Ha ezt figyelmen kívül hagyom egy humoros kis film.

Deku   2017. 07. 10.

Robin Williams-től nekem ez volt a kedvenc filmem, belevaló családi kikapcsolódást tud nyújtani rengeteg sok poénos pillanattal. Hihetetlenül szuper hangulata volt és beleolvadtam teljesen. Nagyon tudom ajánlani bárkinek ha jó szórakozásra vágyik.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 30.

Régen sem tetszett,és nemrégen beleakadtam,hát most sem nyűgözött le. Egyedül Robin Williams,aki amit tud,azt kihozza magából,és nőnek is elmenne... Nekem Sally Fields arca mintha kissé bárgyú lenne,és idegesít. Gyenge.

dailyfilmsan   2019. 04. 07.

A szülő szereti a gyermekeit, és ez a szeretet megmagyarázhatatlan és láthatatlan kapocsként fűzi össze a családot. De mi van akkor, ha a család szétszakad és minden a feje tetejére áll? Ez a film egy igazán jó családi vígjáték, ami egy olyan apáról ... több»

Robin Williams halála után a ház, ahol a filmet forgatták, turisztikai attrakcióvá vált.

(dailyfilmsan)

Robin Williams nem ismerte a Barbra Streisand dal, a Don't Rain On My Parade dalszövegét. Harvey Fierstein (Frank) és Scott Capurro (Jack) tanították meg neki.

(dailyfilmsan)

Robin Williams átalakítása Mrs. Doubtfireé naponta 4 és fél órát vett igénybe.

(dailyfilmsan)

A film egyik producere Robin Williams akkori felesége, Marsha Garces Williams volt.

Robin Williams a film reklámkampánya során gyakran adott interjúkat Mrs. Doubtfire jelmezben.