Egy ropi naplója

Egy ropi naplója

Diary of a Wimpy Kid

Greg Heffley egy 12 éves fiú, aki nemrég végezte el az általános iskolát, és átlép a középiskolába, ahol meg kell tanulnia a következményeket és a felelősséget, hogy túlélje az… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2011.02.23. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.03.09 Gamehun638

Egy nagyon korrekt kis vígjáték. Bármikor meg tudnám nézni.

2019.08.10 indingo

Szerintem a legjobb családi mozik egyike. Helyes és humoros történet, nem közönséges, és mindenki jól tud vidulni rajta.

2015.07.17 ANdraS

Gyerekeknek való ez a film, de szerintem a szülők is nagyon jól elszórakoznak mellette. Nagyon jó, modern vígjáték kb. 10 éves gyerekekről, egy undok tinédzser testvérről és gagyi osztálytársakról. Családi estére mindenképpen javaslom.

2016.01.17 viraggg

Szuper film, én is még kisebb koromban láttam, de mostanáig imádom. Tökéletesen lefoglalja a kicsiket, nagyokat egyaránt. Egyszerű mégis érdekes történet, jó szereplőkkel.

Angie karaktere nincs a könyvben, a filmhez találták ki.Szerző: Nk

Amikor a stúdió a megfelelő forgatási helyszínt kereste, azt nyilatkozták, hogy a "tökéletes amerikai várost" keresik. Ironikus módon Kanadában találták meg ezt. Szerző: Nk

Az iskolai előadáson minden diákot játszó színész maga énekel, kivétel Greg Heffleyt. Szerző: rbernadett

Robert Capron édesanyját valódi édesanyja, Kaye Capron alakítja. Szerző: rbernadett