Egy ropi naplója (2010)

Diary of a Wimpy Kid

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

indingo   2019. 08. 10.

Szerintem a legjobb családi mozik egyike. Helyes és humoros történet, nem közönséges és mindenki jól tud vidulni rajta.

ANdraS   2015. 07. 17.

Gyerekeknek való ez a film, de szerintem a szülők is nagyon jól elszórakoznak mellette. Nagyon jó modern vigjáték kb. 10 éves gyerekekről, egy undok tinédzser testvérről és gagyi osztálytársakról. Családi estére minden képen javaslom!

viraggg   2016. 01. 17.

Szuper film, én is még kisebb koromban láttam, de mostanáig imádom. Tökéletesen lefoglalja a kicsiket, nagyokat egyaránt. Egyszerű mégis érdekes történet, jó szereplőkkel.

Az iskolai előadáson minden diákot játszó színész maga énekel, kivétel Greg Heffleyt.

Robert Capron édesanyját valódi édesanyja, Kaye Capron alakítja.

A film alapjául Jeff Kinney azonos című ifjúsági regénye szolgált.