Üzenetek

Üzenetek

Sticky Notes
Face
Ray Liotta

A táncos Athena Los Angelesben próbál szerencsét. Egy nap megkeresi a régen látott, magának való apja, és elmondja, hogy rákos beteg, az orvosok szerint nem sok ideje van hátra. Jack arra kéri a lányát, költözzön haza Floridába, és gondozza őt. Athena teljesíti a kérését, ám Jack ápolása… Több

Rendező: Amanda Sharp
Forgatókönyvíró: Amanda Sharp
Premier: 2016.06.18.

2019.10.13 Charvi30

Egy kicsit több érzelmet vártam volna a filmtől, a karakterek eléggé acélosak, vagy talán a készítők féltek attól, hogy esetleg melodramatikussá válhat az egész. Szép és szórakoztató film, ugyanakkor nagyon megható is egyben.

2018.04.22 indingo

Szerintem ez egy nagyon jó kis film volt. Sok gyógyíthatatlan betegségben szenvedőről készül mostanság film, itt nem is ő volt inkább a középpontban hanem a lányával való kapcsolata.

2018.07.26 Bizsu82

Elgondolkoztató, kissé elvont film, mindenesetre érdekes. A lány alakítása hiteles, át lehet élni a helyzetét, meggyőzően alakít. Érdekfeszítően adja elő a lány vívódásait a nehéz természetű apjával és a folyamatos megfelelési kényszerrel.

2017.05.20 miklosvaridori

Szomorú és megható történet de vicces és humoros feldolgozásban, hiteles karakterekkel. A történet megfogott. Ajánlom mindenkinek mert nem a szokásos sablonfilm.

2016.02.28 Face

A film erőssége talán a színészi játékok, Ray Liotta például elképesztően jól alakít, még egyszer sem láttam ilyen jól játszani őt. A történet bár nagyon is lebilincselő tud lenni, nem egyszer egy kicsit esetlen volt. De szerintem érdemes megnézni.