Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Üzenetek (2016)

Sticky Notes

Charvi30   2019. 10. 13.

Egy kicsit több érzelmet vártam volna a filmtől, a karakterek eléggé acélosak, vagy talán a készítők féltek attól, hogy esetleg melodramatikussá válhat az egész. Szép és szórakoztató film, ugyanakkor nagyon megható is egyben.

indingo   2018. 04. 22.

Szerintem ez egy nagyon jó kis film volt. Sok gyógyíthatatlan betegségben szenvedőről készül mostanság film, itt nem is ő volt inkább a középpontban hanem a lányával való kapcsolata.

Bizsu82   2018. 07. 26.

Elgondolkoztató, kissé elvont film, mindenesetre érdekes. A lány alakítása hiteles, át lehet élni a helyzetét, meggyőzően alakít. Érdekfeszítően adja elő a lány vívódásait a nehéz természetű apjával és a folyamatos megfelelési kényszerrel.

miklosvaridori   2017. 05. 20.

Szomorú és megható történet de vicces és humoros feldolgozásban, hiteles karakterekkel. A történet megfogott. Ajánlom mindenkinek mert nem a szokásos sablonfilm.

Face   2016. 02. 28.

A film erőssége talán a színészi játékok, Ray Liotta például elképesztően jól alakít, még egyszer sem láttam ilyen jól játszani őt. A történet bár nagyon is lebilincselő tud lenni, nem egyszer egy kicsit esetlen volt. De szerintem érdemes megnézni.