Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Az igazi csoda

(Wonder)

indingo   2017. 12. 22.

Minden iskolással megnézetném a filmet. Nagyon kemény a története és helyenként könnybe lábadt a szemem. Érdekes volt az elbeszélésmódja is, hogy mindig más szemszögéből láttuk a sztorit.

MP170506   2018. 02. 25.

Elgondolkodtató, tanulságos film. Nagyon tetszett, hogy nem csak a kisfiú szemszögéből ismerhetjük meg a történéseket. Nagyon rossz belegondolni, hogy sajnos ilyen világot élünk, ahol a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni, még a szüleik pedig szörnyen elfogultak. Azt is jól bemutatja a film, hogy egy több figyelmet igénylő gyermek, hogy változtat meg egy családot és egy másik gyermeknek ez mennyire nem könnyű.

Greeta   2017. 12. 16.

Örülök, hogy ilyen tartalmas és mély mondanivalójú filmek is moziba kerülhetnek. Őszinték a gyereke, olykor kegyetlenek. Tetszett a szerepek szerinti történetvezetés.

Deku   2018. 02. 15.

Minden unalom nélkül nézhető volt és szerethető főleg a frappáns párbeszédek miatt. Igazán tetszetős kis film darab volt. El lett találva benne minden, pár apróbb kis hiba talán akadt, de ez nekem nem tűnt fel mivel nagyon jól elszórakoztatott.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Bármilyen helyzetben a gyerekek a legőszintébbek. Szomorkás történet. Akkor csöppenünk a történetben, amikor kissrác még fél a világtól, de nagyon kíváncsi is rá. Új barátokat szerezve kinyílik előtte a világ.

Daveed Diggs
Nadji Jeter
Mandy Patinkin
Mandy Patinkin
Danielle Rose Russell
Sônia Braga
Nadji Jeter
Vox.hu - Az igazi csoda
Végtelenül cinikus világunkban borzasztó nehéz egy egyszerű, tiszta, pozitív üzenettel bíró, és az iróniát teljesen nélkülöző családi filmet készíteni anélkül, hogy a végeredmény ne válna nevetségessé, vagy elképesztően giccsessé. Az igazi csodának sikerült a csoda. 75/100

Popcorn Project - Az igazi csoda
Az igazi csoda összességében egy aranyos, szívhez szóló film, ami azt mutatja be, hogy mennyire nehéz beilleszkedni, ha különbözöl a többiektől, illetve hogy másokra milyen hatást gyakorolhatsz te magad. A két ünnep között kellemes kikapcsolódás lehet ez a kedves film az egész család számára. 8/10

Revizoronline.com - EMPÁTIÁBÓL IS MEGÁRT A SOK?
Nem akartuk, de Julia Roberts akkor is megdolgozta a szívünket. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA.

Julia Roberts annyira megszerette Jacob Tremblay-t a forgatás során, hogy még a kisfiú édesanyja is észrevette milyen szoros a kapcsolatuk és a második anyukájának nevezte Julia-t.

(ArpiHajdu és Réci )

Auggie karaktere nagy Star Wars rajongó. Jacob Tremblay is a való életben nagy rajongója a Star Warsnak.

(diumiu )

RJ Palacio-t a könyv megírásában az ihlette, hogy fiát egyszer elvitte fagyizni, ahol egy gyermeket láttak aki Treacher Collins szindrómás volt. A fia elsírta magát. Ezt a történetet a film egyik jelenetében használják, ahol Jack Will édesanyja emlékeztet rá, hogy miért fontos Auggie-t örömmel fogadni.

(diumiu )