Az igazi csoda

Danielle Rose Russell
Sônia Braga
Nadji Jeter
Jacob Tremblay

Egy új közösségbe bekerülni mindenkinek nagy kihívás – de van, akinek még annál is nagyobb. Auggie Pullman (Jacob Tremblay) jó fej, okos, kedves és már ötödikes, mégis most kezdi csak az iskolát. A kisfiú ugyanis arcdeformitással született, és eddig édesanyjával (Julia Roberts) tanult… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Hongkong
Premier (HU): 2017.12.14.

White Bird  (2022)

2023.11.28 Katalin404000

Nagyon tetszett, nagyon megható. Nagyon jók a színészek is, ezért jár max. pont.

2017.12.22 indingo

Minden iskolással megnézetném a filmet. Nagyon kemény a története és helyenként könnybe lábadt a szemem. Érdekes volt az elbeszélésmódja is, hogy mindig más szemszögéből láttuk a sztorit.

2018.07.02 bogyóka94

A film Auggieról, a fejlődési rendelleneséggel szünletett kisfiúról és a családjáról szól. Auggie életébe akkor kapcsolódunk bele a film által, amikor iskolába indul, így végigkövethetjük küzdelmeit a beilleszkedéshez vezető úton. A film nagyon jól ... Több

2019.05.02 Thibo84

Vonakodtam megnézni, de még is egy tanulságos és szívbe markoló történet, néha egy kis humorral megfűszerezve. Auggie karakterét helyezi ugyan előtérbe, de még is tetszett ahogy mások gondolatait is megtudhatjuk a körülményekről, az érzéseikről. Tudom ajánlani mindenkinek.

2018.02.15 Deku

Minden unalom nélkül nézhető volt és szerethető főleg a frappáns párbeszédek miatt. Igazán tetszetős kis film darab volt. El lett találva benne minden, pár apróbb kis hiba talán akadt, de ez nekem nem tűnt fel mivel nagyon jól elszórakoztatott.

A film összbevétele 305 593 765 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 30 858 198 forintot termelt. A hazai mozik összesen 42 006 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Julia Roberts annyira megszerette Jacob Tremblay-t a forgatás során, hogy még a kisfiú édesanyja is észrevette milyen szoros a kapcsolatuk és a második anyukájának nevezte Julia-t.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Auggie karaktere nagy Star Wars rajongó. Jacob Tremblay is a való életben nagy rajongója a Star Warsnak.Szerző: diumiu

RJ Palacio-t a könyv megírásában az ihlette, hogy fiát egyszer elvitte fagyizni, ahol egy gyermeket láttak aki Treacher Collins szindrómás volt. A fia elsírta magát. Ezt a történetet a film egyik jelenetében használják, ahol Jack Will édesanyja emlékeztet rá, hogy miért fontos Auggie-t örömmel fogadni.Szerző: diumiu

Jacob Tremblay és családja a film forgatása előtt komolyabban is megismerkedett a Treacher Collins szindrómával.Szerző: diumiu

(2018. 02. 28.)
Empátiából is megárt a sok?
Nem akartuk, de Julia Roberts akkor is megdolgozta a szívünket. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

(2017. 12. 28.)
Az igazi csoda összességében egy aranyos, szívhez szóló film, ami azt mutatja be, hogy mennyire nehéz beilleszkedni, ha különbözöl a többiektől, illetve hogy másokra milyen hatást gyakorolhatsz te magad. A két ünnep között kellemes kikapcsolódás lehet ez a kedves film az egész család számára. 8/10 Több

Értékelés: 7.5/10
(2017. 12. 14.)
Végtelenül cinikus világunkban borzasztó nehéz egy egyszerű, tiszta, pozitív üzenettel bíró, és az iróniát teljesen nélkülöző családi filmet készíteni anélkül, hogy a végeredmény ne válna nevetségessé, vagy elképesztően giccsessé. Az igazi csodának sikerült a csoda. 75/100 Több