Az igazi csoda

Wonder

2023.11.28 Katalin404000

Nagyon tetszett, nagyon megható. Nagyon jók a színészek is, ezért jár max. pont.

2017.12.22 indingo

Minden iskolással megnézetném a filmet. Nagyon kemény a története és helyenként könnybe lábadt a szemem. Érdekes volt az elbeszélésmódja is, hogy mindig más szemszögéből láttuk a sztorit.

2018.07.02 bogyóka94

A film Auggieról, a fejlődési rendelleneséggel szünletett kisfiúról és a családjáról szól. Auggie életébe akkor kapcsolódunk bele a film által, amikor iskolába indul, így végigkövethetjük küzdelmeit a beilleszkedéshez vezető úton. A film nagyon jól ... Több

2019.05.02 Thibo84

Vonakodtam megnézni, de még is egy tanulságos és szívbe markoló történet, néha egy kis humorral megfűszerezve. Auggie karakterét helyezi ugyan előtérbe, de még is tetszett ahogy mások gondolatait is megtudhatjuk a körülményekről, az érzéseikről. Tudom ajánlani mindenkinek.

2018.02.15 Deku

Minden unalom nélkül nézhető volt és szerethető főleg a frappáns párbeszédek miatt. Igazán tetszetős kis film darab volt. El lett találva benne minden, pár apróbb kis hiba talán akadt, de ez nekem nem tűnt fel mivel nagyon jól elszórakoztatott.

2018.02.25 MP170506

Elgondolkodtató, tanulságos film. Nagyon tetszett, hogy nem csak a kisfiú szemszögéből ismerhetjük meg a történéseket. Nagyon rossz belegondolni, hogy sajnos ilyen világot élünk, ahol a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni, még a szüleik pedig szörn... Több

2020.02.22 elekm90

Egy aranyos családi film, sajnos nem csak a gyerekek, de a felnőttek is hajlamosak a külsőségek alapján megítélni egy embert, mielőtt megismernék. Jacob Tremblay jó a főszerepben. 7/10.

2019.04.20 Ms. Akárki

Nagyon szép történet. A kissrác küzdelmei, felnövése és a családjával való konfliktusai a mélypontjai a filmnek. Megható volt, ahogy folyamatosan küzdött egy olyan egyszerű dologért, hogy elfogadják, és szép lassan rájött, hogy nem is igen számít, cs... Több

2018.04.15 TomÁcs

Bármilyen helyzetben a gyerekek a legőszintébbek. Szomorkás történet. Akkor csöppenünk a történetben, amikor kissrác még fél a világtól, de nagyon kíváncsi is rá. Új barátokat szerezve kinyílik előtte a világ.

2018.10.28 VvV

Érzelmes és nagyon megható film. A maszkmestereket is csak dicséret illati. Gyönyörű történet.

2021.09.23 Ildikó Bacskai

Nagyon kedves családi film keserédes humorral, sok nézőponttal, aranyos karakterekkel. Nagyon tetszett, azt gondolom, már általános iskolás korú gyermekekkel is érdemes lenne megnézetni így, az "áltökéletesség instragramm" korában.

2020.02.22 diumiu

A film előzetese nagyon megfogott, számomra nem is volt kérdés, hogy megnézem a filmet moziba. Az az élmény, amit a film adott az számomra leírhatatlan. ÓRIÁSI nagy kedvencem lett a film. Egy olyan történetet mesél el, amelyet azt gondolom mindenkine... Több

2018.11.03 rainman

A giccs határán egyensúlyozó, családi „feel good” film a másságról, remek főszereplőkkel, felemelő hangulattal! Semmi olyan nem volt benne, amit ne láttam volna már százszor más filmekben, de mégis sikerült könnyet csalnia az arcomra!

2017.12.16 Greeta

Örülök, hogy ilyen tartalmas és mély mondanivalójú filmek is moziba kerülhetnek. Őszinték a gyereke, olykor kegyetlenek. Tetszett a szerepek szerinti történetvezetés.