Szavak a falakon (2020)

Lobo Sebastian
AnnaSophia Robb
Andy García

Lvntesz   2022. 02. 18.

A filmben egy paranoid skizofréniával küzdő srác belső frusztrációjába tekinthetünk be, és részben megtudhatjuk, hogy mi zajlik a fejében, illetve milyen hatással van ez az egész az életére. Kiemelkedően jó volt a vágás, ami ehhez a filmhez szerintem... több»

dandelion1983   2022. 01. 02.

Az első negyedóra után majdnem feladtam, de végül nem bántam meg, hogy végignéztem. Kendőzetlenül, őszintén mutatja be a skizofréniát egy tinédzser szemén keresztül. Mély, melankolikus alkotás, nekem tetszett.

achyles77   2020. 10. 31.

Meg voltam róla győződve, hogy egy sima, kicsit lapos, és a maga unalmas módján eredeti kamaszfilmmel lesz dolgom, de tévedtem - ebben a filmben egy csomó minden más is vastagon benne van, mint ami elspre látszik.

julisX   2020. 12. 10.

Újszülöttnek minden vicc új - és ezt a filmet nézve is az az érzésem volt, mintha a régi nagy filmeket újra akarják forgatni kifejezetten kamaszoknak. Nem találtam benne semmi eredetit.

Kururuk   2021. 01. 12.

Eredeti kis film a korukat meghazudtolóan jó színészekkel, akik mindent beleadnak ebbe a hamisítatlan, romatikus coming of age sztoriba.