Elizabethtown

LadyN   2018. 10. 06.

Crowe-tól valami sokkal kidolgozottabbat, valami jobb teljesítményt vártam. A színészi játékok unalmasak voltak.

quentin   2016. 02. 27.

Az utolsó pillanatáig számító műanyagság, ami természetességre, és szépségre játszik. A vértelen Bloom, a túlromantizált szerelmi vonal és hatásvadász zenei aláfestéssel együtt egy óriási giccset alkot. Plasztik borzalom.

Az Elizabethtown hasonlóságot mutat a 2004-es A régi környék című filmmel, mivel mindkét filmben a főszereplő fiatal férfi a nyugati partról keletre utazik egy szülő temetésére. Mindkét esetben végül szerelembe esnek egy olyan lánnyal, akivel eleinte nem állt szándékukban komoly kapcsolatba bonyolódni.

(mrarizona)

A filmben Claire barátjaként említik a Ben nevű szereplőt, az eredetileg vágott verzióban azonban kiderül, hogy Ben Claire bátyja.

(mrarizona)

A temetői jelenetben az eső nem volt betervezve.

(mrarizona)

Jessica Biel eredetileg a női főszerepért vett részt meghallgatáson. Végül egy kisebb szerephez jutott.

(mrarizona)

Ashton Kutcher, Seann William Scott, Colin Hanks, Chris Evans és James Franco mind részt vett a meghallgatáson Drew Baylor szerepéért. Kutchert fel is kérték rá, ám Cameron Crowe rendező a forgatás alatt úgy döntött, igazából nem ő a megfelelő ember a szerepre, így Kutcher elhagyta a projektet.

(mrarizona)

Először Jane Fondára osztották Drew anyjának szerepét, de a színésznőnek végül le kellett mondania.