Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Elizabethtown

quentin   2016. 02. 27.

Az utolsó pillanatáig számító műanyagság, ami természetességre, és szépségre játszik. A vértelen Bloom, a túlromantizált szerelmi vonal és hatásvadász zenei aláfestéssel együtt egy óriási giccset alkot. Plasztik borzalom.

LadyN   2015. 06. 08.

Crowe-tól valami sokkal kidolgozottabbat, valami jobb teljesítményt vártam. A színészi játékok unalmasak voltak.

Az Elizabethtown hasonlóságot mutat a 2004-es A régi környék című filmmel, mivel mindkét filmben a főszereplő fiatal férfi a nyugati partról keletre utazik egy szülő temetésére. Mindkét esetben végül szerelembe esnek egy olyan lánnyal, akivel eleinte nem állt szándékukban komoly kapcsolatba bonyolódni.

(mrarizona)

A filmben Claire barátjaként említik a Ben nevű szereplőt, az eredetileg vágott verzióban azonban kiderül, hogy Ben Claire bátyja.

(mrarizona)

A temetői jelenetben az eső nem volt betervezve.