My Girl - Az első szerelem

My Girl - Az első szerelem

My Girl

Egy tinédzserkor küszöbén álló fiatal lány élete a feje tetejére áll, amikor egy valószínűtlen barát szegődik a nyomába.

(szarka84)

Premier (HU): 1992.06.19.

2021.05.06 User 0306

Borzalmas idegesítő, az agyamra megy, "undorító" ez a film. Kínszenvedés lenne újranézni.

Egy igazi családi mozi, ami néha vidám, és néha szomorkás, de minden benne van, ami minket, embereket igazándiból jellemez. A drámai szál nagyon megható, lélekfacsaró, de ezzel együtt érdemes megnézni.

2015.05.14 ZeroHero

Nagyon szeretem ezt a filmet. A sztori remek, a színészek is jól játszanak.És valóban, ez a film sírva nevetős,mert hiába vannak benne jó poénok, azért elfacsarodik az ember szíve annál a bizonyos résznél.És ha nincs fából, a könnye is kocsordul..

2019.05.03 Norbert93

Nagyon sokszor láttam gyerekkoromban , akkor még nem értettem a fiú miért hal meg a végén, de már akkor hatott rám a film drámai vonala. Tanulságos, kedves és szomorú kis film. Macaulay Culkin legkiválóbb alakítása, itt azért sikerült megmutatni az I... Több

2016.08.06 babsy88

0-99 éves korig ajánlani tudom. Hihetetlen intelligens filmösszeállítás. Minden karakter jól kidolgozott, remek szereposztás, végig vicces és a végén hihetetlenül szívszorító.

Anna Chlumsky a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Chevy Chase számításba jött Harry Sultenfuss szerepére, de a producer Brian Grazer úgy ítélte meg, hogy még nincs elég drámai tapasztalata, ezért Dan Aykroydot ajánlotta Howard Zieff rendező figyelmébe, tekintette arra, hogy a Miss Daisy sofőrje (1989) című filmért Oscarra is jelölték. Szerző: rbernadett

A film úgy hozott 1991-ben közel 60m$ bevetélt, hogy mindössze 15m$-ból forgatták egy hónap alatt.Szerző: ZeroHero