My Girl - Az első szerelem

My Girl

2021.05.06 User 0306

Borzalmas idegesítő, az agyamra megy, "undorító" ez a film. Kínszenvedés lenne újranézni.

Egy igazi családi mozi, ami néha vidám, és néha szomorkás, de minden benne van, ami minket, embereket igazándiból jellemez. A drámai szál nagyon megható, lélekfacsaró, de ezzel együtt érdemes megnézni.

2015.05.14 ZeroHero

Nagyon szeretem ezt a filmet. A sztori remek, a színészek is jól játszanak.És valóban, ez a film sírva nevetős,mert hiába vannak benne jó poénok, azért elfacsarodik az ember szíve annál a bizonyos résznél.És ha nincs fából, a könnye is kocsordul..

2019.05.03 Norbert93

Nagyon sokszor láttam gyerekkoromban , akkor még nem értettem a fiú miért hal meg a végén, de már akkor hatott rám a film drámai vonala. Tanulságos, kedves és szomorú kis film. Macaulay Culkin legkiválóbb alakítása, itt azért sikerült megmutatni az I... Több

2016.08.06 babsy88

0-99 éves korig ajánlani tudom. Hihetetlen intelligens filmösszeállítás. Minden karakter jól kidolgozott, remek szereposztás, végig vicces és a végén hihetetlenül szívszorító.

2016.09.16 puffancshercegnő

Először azt hittem, hogy valami nyálas sztori lesz, de örülök hogy nem így lett. A főszereplő karaktere annyira jól van kitalálva, hogy remekül viszi az egész filmet. VIcces, megható, izgalmas, nem fogod megbánni ha megnézed

2016.07.26 Leilani

Ez a film a kedvenceim közé tartozik. Vannak benne humoros és szomorú, megható részek is, a színészek nagyszerűen játszanak, a történet pedig nagyon izgalmas. Nem egy csak egy nézésre alkalmas film. Mindenkinek ajánlom.

2016.10.22 vivikejencikelara

Mindig amikor megnézem ezt a csodálatos filmet, nincs olyan hogy ne sírnék amikor a kisfiú meghal benne és a temetése van! Szívfacsaró hogy egy pici kislány mennyire nagy fájdalmat érez. Nagyszerű film és érdemes észre venni a filmben milyen nehéz az... Több

2016.10.03 Ghotik

Aranyos, megható kis film, amiben jól alakít mind a két kis gyerekszínész. Laza, könnyed film, semmi különleges nincs benne, de mégis jó érzés megnézni. Laza, könnyed kikapcsolódásra vágyóknak ideális .

2015.01.28 Fsv1213

Megható gyönyörű történet. Mindenkinek ajánlom!