Percy Jackson: Szörnyek tengere (2013)

Percy Jackson: Sea of Monsters

Filmező   2019. 12. 30.

nekem tetszik mert szeretem az ilyen filmeket

Ms. Akárki   2019. 04. 23.

Alapvetően nem lettek a Percy filmek filmművészeti csúcspontok, de mivel imádom Rick Riordan írásait, ezzel az alkotással is elfogult vagyok. Nagyon szeretem a cselesen, történelemmel szőtt gyermekmeséit az írónak. Jobban is meg lehetett volna oldani... több»

Norbert93   2019. 04. 28.

Az első rész sem egy nagy film, de ez még azt a szintet sem ütötte meg. Igaz, hogy tiniknek készült film, de nem tudom elképzelni, hogy túlságosan is megfogta volna őket. Bugyuta látványfilm fiataloknak, semmi egyéb.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Én az első résztől sem ragadtattam el magam. Ez a félisten dolog meg sok sebből vérzi. Helyenként jó volt a látvány, de valahogy az apasztori nem tetszik.

TribeBubu   2016. 11. 27.

Egy fokkal jobban tetszett, mint az első rész, bár, mint annak értékelésében említettem, abban a CGI jelenetek óriásiak voltak. Ebben pedig teljesen átlagosak. Viszont a sztorit kommerszsége ellenére sokkal élvezhetőbbnek találtam. Szerencsére Grover... több»

Csillagpor   2018. 10. 21.

Imádom az összes Rick Riordan által kreált Percy Jackson könyvet, így elképzelhető hogy elfogult vagyok, de nekem a film is nagyon tetszett. Vicces, akciódús, az animáció pedig megállja a helyét, kifejezetten szép.

Zsofi821   2015. 04. 29.

Jobban tetszett mint a Villámtolvaj. Az első rész története nem ütött akkorát, ellenben a második résszel. Kidolgozottabb volt a látványvilág, a színészi játék és maga a történetmesélés is. Jobban körüljárta a görög mitológia világát.

A film Rick Riordan azonos című regénye alapján készült.

Alexandra Daddario forgatás közben jött rá, hogy hajlamos a tengeri betegségre, ami szerencsés, mivel a karaktere is tengeri beteg lesz.

(kázsé)

Alexandra Daddario ebben a filmben kiszőkítette a haját, hogy a jobban hasonlítson a könyvbeli szereplőre, bár az előző filmben a természetes sötét haját viselte.

(kázsé)

Leven Rambin barna parókát visel a filmben.

(kázsé)

A különleges effektekért felelős társaság sok olyan szörnyet készített, amelyek végül nem kerültek be a filmbe.