Éjszaka a múzeumban: A fáraó titka

Night at the Museum: Secret of the Tomb

2022.06.30 JRD

Nem a legjobb film, de szeretem ezt a sorozatot. Kedves, szórakoztató film, mely mindenki számára remek kikapcsolódást nyújthat. Családi vígjáték némi aranyos akcióval fűszerezve. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Itt már el van lőve az összes puskapor, és ami maradt, az meg nedves. Egyszóval, ez így gyenge, vagyis átlagos, mert egy-két humorbomba azért robban benne. Stiller sem olyan, mint az első két részben. Kár volt ezért a folytatásért.

2017.04.11 indingo

Az első kettő sokkal-sokkal jobb volt. Talán már minden puskaport ellőttek, nem kellene mindenből trilógiát csinálni. Fura volt Robin Williamsat a képernyőn látni.

2020.04.18 Yosihiro

A fáraó titka

Azt hiszem nem bántok meg senkit ha azt mondom ez a harmadik rész jól sikerült. Bár igazából nem vártam nagy durranást de végre eltértek a megszokottól és "színt" hoztak a történetbe ami nem sablonos volt. remek választás volt London azt hiszem ez a forgatókönyv remek lett. Bár Robin W. halála azt hiszem ezt a filmet még emlékezetesebbé tette számomra. Igazából ebben a részben is főszerepet vállalt és szerintem nélküle ez a sorozat sem lett volna olyan magas színvonalú ami lett. Összességében a történet forgatókönyve adja meg a gerincét a filmnek ami a vágást és rendezést is vezette így az jó lett. A szinészek ugyan nem alkottak nagyot, de mondhatjuk azt Robin W. halálával ez felértékelődik. A zenei és hangi effekteknél én csak Alan S. zenéjét tudom olyan szintre emelni amely az egész sorozatban a jó kategóriát képviseli. Így ez a produkció elnyerte a négy csillagot. Szerintem a humor része is jó lett és H. Jackman szerepe ugyan nem nagy de mégis ad valami hozzá az egészhez. Igazából ezt a filmet minden korosztály számára tudom ajánlani remek kikapcsolódás és csak reménykedni tudok abban, hogy talán talán mégy egy részt összehoznak ebből....... Üdv Yosi

2019.05.31 Norbert93

Túlnőttünk magunkon, de nem áll (teljesen) jól

A nagy gyerekek meséje folytatódik, ám sajnos, ahogyan az lenni szokott egy ötletes film folytatásaként, gyengébb is lett, mint az első vagy a második rész. Kicsit több akar lenni folytatásként, de a kevesebb néha több elv talán a legjobb kifejezés rá. Mindezek mellett nem tudtam úgy elmenni mellette, hogy ne élvezzem a filmet, mert ebben tökéletes, hogy kikapcsolt aggyal szórakoztasson, de igazság szerint, amint vége van úgy törlődik a film élménye is. Egyáltalán nem rossz, ne essen félreértés, egy másik film másik hozzászólását idézve "könnyed limonádé film". Se több, de kevesebb.

2017.10.14 Deku

Nagyon gyenge folytatást kapott egy amúgy pedig elég remek vígjáték film. El voltam veszve, nem értettem, hogy ez mi akart lenni de szerintem nagyon vaksin volt mindenki. Színészileg semmiképpen sem értékelném pozitívan ezt a filmet, nagyon alacsony a szint.

2019.04.23 Ms. Akárki

Nagyon izgalmas és klasszikus humorú vígjáték. Az alaptörténet egyszerű és nagyszerű, és nagyon jól is működik a filmben. Ötletes volt, hogy egy régi varázstáblára fogják az egész történést. Izgalmas, vicces és remek színészek. Robin Williams-t és Ow... Több

2018.04.23 TomÁcs

Ez a rész is hozta az első kettőben megszokott hangulatot és a történet egészen rendben volt. Humor és a kalandok elmaradhatatlanok voltak, tetszett ez is.

2016.04.18 andor50

Már a második résznél lehetett volna látni, hogy ebből nem kellene több folytatást készíteni, mégiscsak elkészült a harmadik rész. Az első még egész szerethető volt, mutatott valami újat, de onnantól kezdve csak az erőltetett folytatások jönnek. Sajnos nekem nem jött át…

2015.02.01 Bizsu82

Ha nem lett volna az első 2 rész, akkor azt mondom hogy jó. Így viszont kissé unalmas, jobbra számítottam, nagy élményt nem adott. Nézhető, de semmi extra.

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon jó folytatás lett ez is. Klasszikus humorral operáló kis könnyed nyári vígjáték. Sokat nem vártam tőle így hálisten nem csalódtam. Kifejezetten tetszett, hogy újabb irányt vette a történet. Bár tény hogy az első két részből azért többet lehetett tanulni.

2015.03.10 ANdraS

A lenggyengébb rész, már nem tudták mit kitalálni, a szinészek is valahogy megöregedtek, nem adhatok ennek a filmnek többet, mint 1 csillagot. Pedig a családtal nagyon szeredtük a szériát, mert ezt mindenki 6 éven felül megnézheti (ezen a részen kívü... Több

2016.12.29 trixxy

Az első 2 rész után ez szinte már sablonos, erőltetett poénokkal, túl idétlenre sikerült szereplőkkel. Egy délutáni mozinak elmegy, de setöbb.

2016.02.13 Megamovie

Ezzel a résszel sikerült tönkre tenniük azt amit az első kettővel,a sztori apróbb változtatásokkal ugyan az.A látvány még mindig jó azonban az elég zavaró hogy ugyanazt a filmet akarják eladni megint más "csomagolással" éppen ezért számomra a széria kiégett és ez a rész csalódás lett.