Közösség

Vélemény:

 

73 Éjszaka a múzeumban: A fáraó titka

(2014)

A fáraó titka

 
Yosihiro   2020.04.18 14:33
0

Azt hiszem nem bántok meg senkit ha azt mondom ez a harmadik rész jól sikerült. Bár igazából nem vártam nagy durranást de végre eltértek a megszokottól és "színt" hoztak a történetbe ami nem sablonos volt. remek választás volt London azt hiszem ez a forgatókönyv remek lett. Bár Robin W. halála azt hiszem ezt a filmet még emlékezetesebbé tette számomra. Igazából ebben a részben is főszerepet vállalt és szerintem nélküle ez a sorozat sem lett volna olyan magas színvonalú ami lett. Összességében a történet forgatókönyve adja meg a gerincét a filmnek ami a vágást és rendezést is vezette így az jó lett. A szinészek ugyan nem alkottak nagyot, de mondhatjuk azt Robin W. halálával ez felértékelődik. A zenei és hangi effekteknél én csak Alan S. zenéjét tudom olyan szintre emelni amely az egész sorozatban a jó kategóriát képviseli. Így ez a produkció elnyerte a négy csillagot. Szerintem a humor része is jó lett és H. Jackman szerepe ugyan nem nagy de mégis ad valami hozzá az egészhez. Igazából ezt a filmet minden korosztály számára tudom ajánlani remek kikapcsolódás és csak reménykedni tudok abban, hogy talán talán mégy egy részt összehoznak ebből....... Üdv Yosi