Éjszaka a múzeumban: A fáraó titka

Night at the Museum: Secret of the Tomb

2017.12.30 authorgirlll

Nagyon tipikus folytatás film ami nem mutat többet hanem még inkább elvesz az előzőtől. Egy kicsit túl gondolták ezt a filmet és nem a jó értelemben. A fáraó is inkább volt irritáló mint félelmetes.

2015.01.27 Zsofi821

Nem rossz film, de inkább csak középkategóriás. Humoros, de néha kissé erőltetett, sablonos. Az előző részek jobbak voltak.

2015.07.22 szd91

Sajnáltam, hogy a New York-i tárlat ezzel végleg elalszik, de nagyon tetszett. Mindig pörgős, vicces, a zenék marha jók benne. Aki az előzőeket látta annak kötelező megnézni és még midig tud hozzátenni az alapsztorihoz. A duci csaj volt benne a kedvencem.

2015.02.28 ocso

Nem rossz film, de az előző részek jobban tetszettek. Vicces, de felejthető, ez már nekem egy kicsit erőltetett volt, hiába a jó nevű színészgárda

2015.07.21 london2012

Nem tudom meddig lehet ezt a témát tovább vinni szerintem ezen a részen már érezhető volt a bizonytalanság h hova tovább de még egy jó kis filmet sikerült összedobni.

2016.02.09 Rayman102

Nekem ez a rész annyira nem jött be... Az első rész jó volt és a második sem volt rossz viszont ez a rész annyira nem tetszett, de egyszer meg kell nézni főleg ha az előzőket láttuk.

2015.11.12 Adell89

Már nem is tudom követni ezt a filmet annyira része van. Az eleje nagyon jól kezdődik, egy izgalmas film volt kilátásban. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy már egy jó ideje nem történik semmi, és ez az érzés sajnos kitartott a végéig.

2015.08.16 doffy_joka

Mindenkinek ajánlom, mert nagyon pörgős, akció filmnek sem utolsó. Még mindig meg tudom nézni újra és újra. Pedig nem egyszer vettem már ezt elő. Kegyetlen jó alkotás.

2015.06.30 drsolomon

Én nem láttam az első részt és lehet hogy ezért tetszett annyira. Kalandos, vicces, pörgős. Ben Stillert én még nem láttam rossz filmben, számomra garanciát jelent a sikerre.

2016.09.02 Nnoorraa

Korhatár nélkül mindenkinek , az egész családnak igazi kikapcsolódás lehet. Aranyosak a szereplők, Ben Stiller jól alakít benne. Szórakoztató film igazi sztorival.

2015.01.29 nikiszalanics

Már nagyon vártam ezt a részt, de persze mint az ilyen „trilógiáknál” ebben is csalódtam. Az első kettő része sokkal jobb volt, A sztori gyenge, és erőltetett, de persze Vannak benne jó poénok Robin Williams miatt megér egy megnézést.

2016.06.17 Panna

Látványos mesefilm, gyerkőcöknek biztosan tetszeni fog. nekem az első két rész erősebbnek bizonyult, de egyszer ezt is meg lehet nézni.

2015.01.27 Pillcsi

Már vártam ezt a részt,de azért picit csalódtam!Az első két rész tetszett és jó kis trilógia lett belőle,de ez a rész nekem kicsit erőltetett és nem érzem méltónak a befejezést!Vannak benne azért jó poénok és Robin Williams miatt megér egy megnézést!

2015.02.01 miska1967

Már nagyon vártam ezt a részt, de az első kettő része sokkal jobb volt. A sztori erőltetett, de persze vannak benne jó poénok. Az angol csaj tényleg jó volt